Конгрес США наблизився до ухвалення закону про цифрові активи

Конгрес США наблизився до ухвалення закону про цифрові активи

У Палаті представників схвалили відповідний законопроєкт, але відмовилися підтримати документ щодо структури ринку.

Комітет з фінансових послуг Палати представників США 26 липня схвалив низку законопроєктів щодо регулювання ринку цифрових активів. Про це повідомляє Coindesk.

Законодавці проголосували за ухвалення двох законів: «Про фінансові інновації та технології у ХХІ столітті», а також «Про нормативне визначення блокчейн-технології».

Під час розгляду законопроєкту в середу значна частина членів комітету – як республіканці, так і демократи – відмовилася підтримати законопроєкт про структуру ринку, критикуючи положення законопроєкту, що передбачає наділення Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) великими повноваженнями. Вони також висловили стурбованість тим, що законопроєкт послабить захист споживачів, закріплений у законах США про цінні папери, що діяли протягом десятиліть, і внаслідок американські інвестори виявляться менш захищеними від шахрайства.

Згодом республіканці закликали колег не затримувати ухвалення закону. І високо оцінили нормативну ясність, яку він може внести в криптоіндустрію.

«Якщо Конгрес нічого не зробить, Сполучені Штати втратять величезну нагоду, постраждають багато американців. Ухвалення закону стане великою перемогою для країни», – зазначив республіканець Том Еммер.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у США

23 липня республіканець Воррен Девідсон виступив проти концепції цифрових валют центральних банків, а також закликав парламент США заборонити їх і криміналізувати їхнє розроблення.

Він звинуватив Федеральну резервну систему (ФРС) у створенні «фінансового еквівалента Зірки смерті», додавши, що CBDC може перетворити фінансову систему на інструмент тотального контролю з боку уряду.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024