JPMorgan оцінив вартість видобутку одного біткоїна

JPMorgan оцінив вартість видобутку одного біткоїна

Згідно з новою методикою, поточна вартість видобутку 1 BTC становить близько $18 000.

Компанія JPMorgan знизила оцінку вартості видобутку BTC після нещодавнього перегляду методології Кембриджського індексу споживання електроенергії мережею Біткоїна (CBECI). Про це повідомляє The Block.

«Поточна вартість видобутку біткоїна за новою методикою становить близько $18 000 проти $21 000 за старою методикою», – зазначають аналітики JPMorgan.

Відповідно, зміна цін на електроенергію тепер чинитиме менший вплив на вартість майнінгу біткоїна, вважають аналітики.

Станом на сьогодні ринкова ціна біткоїна становить понад $26 000.

«Раніше ми розраховували, що зміна вартості електроенергії на один цент за кВт/год (кіловатт-година) призводить до зміни собівартості видобутку біткоїна на $4300. Після перегляду методики CBECI ми бачимо, що ця чутливість знижується, але незначно – приблизно до $3800. Ця чутливість механічно подвоїться після події 2024 року, пов'язаної з халвінгом», – зазначають аналітики.

У JPMorgan наголосили, що подія щодо зменшення винагороди може стати стрес-тестом для майнерів, особливо враховуючи високу чутливість собівартості видобутку біткоїнів до вартості електроенергії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нова методологія CBECI

Минулого тижня Кембриджський центр альтернативних фінансів переглянув методологію, підвищивши точність і надійність індексу, який відстежує та оцінює споживання електроенергії мережею Біткоїн. Нова методологія CBECI визнає, що не все обладнання для майнінгу, що робить внесок у хешрейт Біткоїна, має розглядатися однаково, оскільки в реальності майнери часто переходять на новіше й ефективніше обладнання або використовують поєднання різних машин з різною ефективністю.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024