У Британії службі швидкої допомоги можна задонатити BTC

У Британії службі швидкої допомоги можна задонатити BTC

GNAAS об'єдналася з Lightning-компанією CoinCorner, яка надала можливість надсилання допомоги в біткоїнах.

Британська служба швидкої допомоги Great North Air Ambulance Service (GNAAS) об'єдналася з Lightning-компанією CoinCorner і почала приймати пожертвування у BTC на своєму сайті. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Ми дуже раді співпрацювати зі службою швидкої допомоги, яка освоює біткоїн. Дедалі більше благодійних організацій усвідомлюють переваги біткоїна. Цей інноваційний і далекоглядний підхід змінює майбутнє платежів», – заявив генеральний директор CoinCorner Денні Скотт.

Партнерство з CoinCorner – це значний крок уперед для GNAAS, яка стала однією з перших служб швидкої допомоги у Великій Британії, що приймають пожертвування у BTC. Цей інноваційний підхід спрямований на використання переваг біткоїна, надаючи прихильникам альтернативний спосіб зробити свій внесок у порятунок життя людей.

Керівниця відділу доходів та взаємодії GNAAS Ешлі Чепмен поділилася своїм ентузіазмом щодо нової ініціативи, заявивши:

«Служба швидкої допомоги Great North Air Ambulance Service прагне інновацій у галузі збору коштів і хоче зробити пожертвування на порятунок наших життів якомога доступнішими. Біткоїн – важливий елемент сучасної економіки, і ми сподіваємося, що приймання пожертв дозволить нам охопити ширше коло людей».

GNAAS обслуговує північно-східну частину Великої Британії, Північний Йоркшир, Камбрію та острів Мен.

Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Збереження вашого біткоїн-гаманця має вирішальне значення для власного сувереніт...
Ігор Королишин 19 жовтня 2022

Червоний Хрест і пожертвування у BTC

У Сінгапурі філія гуманітарної організації Червоний Хрест включив біткоїн до нових видів пожертвувань. Пожертвування у BTC стали можливими завдяки партнерству з компанією Triple-A.

Усі пожертвування в цифрових активах відразу ж переводитимуться у фіатну валюту, що забезпечить швидкий доступ до коштів для підтримки гуманітарних ініціатив організації.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023