Червоний Хрест у Сінгапурі почав приймати пожертвування у BTC

Червоний Хрест у Сінгапурі почав приймати пожертвування у BTC

Усі донати у цифрових активах відразу переводитимуться у фіатну валюту.

У Сінгапурі місцева філія гуманітарної організації Червоний Хрест включила біткоїн і криптовалюти до нових видів пожертвувань, уклавши партнерство з компанією Triple-A, першою платіжною компанією, яка отримала ліцензію Грошового управління Сінгапуру (MAS). Про це повідомляє Fintech Finance News.

Усі пожертвування в цифрових активах одразу ж переводитимуться у фіатну валюту, що забезпечить швидкий доступ до коштів для підтримки гуманітарних ініціатив організації.

«Пожертви у криптовалютах стають дедалі популярнішими завдяки ефективності їх оброблення та глобальній доступності. Приймаючи цифрові валюти, ми відкриваємо двері для нового сегменту донорів, які добре розуміються на технологіях і хочуть змінити життя на краще за допомогою своїх цифрових активів», – заявив генеральний секретар і виконавчий директор Сінгапурського Червоного Хреста Бенджамін Вільям.

Новий спосіб оплати вже запущено на сайті Сінгапурського Червоного Хреста, що дозволяє донорам з усього світу робити пожертвування за допомогою коштів, яким вони надають перевагу.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Особливості регулювання у Сінгапурі

MAS 3 липня оголосив про нові вимоги до постачальників цифрових послуг, які мають зберігати активи клієнтів у встановленому законом трасті до кінця року. Нові заходи щодо зберігання коштів випливають із реформи регулятивних заходів щодо зниження ризиків для користувачів торгових майданчиків, яку було запущено у жовтні 2022 року.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024