Червоний Хрест у Сінгапурі почав приймати пожертвування у BTC

Червоний Хрест у Сінгапурі почав приймати пожертвування у BTC

Усі донати у цифрових активах відразу переводитимуться у фіатну валюту.

У Сінгапурі місцева філія гуманітарної організації Червоний Хрест включила біткоїн і криптовалюти до нових видів пожертвувань, уклавши партнерство з компанією Triple-A, першою платіжною компанією, яка отримала ліцензію Грошового управління Сінгапуру (MAS). Про це повідомляє Fintech Finance News.

Усі пожертвування в цифрових активах одразу ж переводитимуться у фіатну валюту, що забезпечить швидкий доступ до коштів для підтримки гуманітарних ініціатив організації.

«Пожертви у криптовалютах стають дедалі популярнішими завдяки ефективності їх оброблення та глобальній доступності. Приймаючи цифрові валюти, ми відкриваємо двері для нового сегменту донорів, які добре розуміються на технологіях і хочуть змінити життя на краще за допомогою своїх цифрових активів», – заявив генеральний секретар і виконавчий директор Сінгапурського Червоного Хреста Бенджамін Вільям.

Новий спосіб оплати вже запущено на сайті Сінгапурського Червоного Хреста, що дозволяє донорам з усього світу робити пожертвування за допомогою коштів, яким вони надають перевагу.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Особливості регулювання у Сінгапурі

MAS 3 липня оголосив про нові вимоги до постачальників цифрових послуг, які мають зберігати активи клієнтів у встановленому законом трасті до кінця року. Нові заходи щодо зберігання коштів випливають із реформи регулятивних заходів щодо зниження ризиків для користувачів торгових майданчиків, яку було запущено у жовтні 2022 року.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023