У Сальвадорі банківські кредити можна погасити за допомогою BTC

У Сальвадорі банківські кредити можна погасити за допомогою BTC

Біткоїни для цього можна використовувати безпосередньо, без конвертації у фіатні валюти.

У Сальвадорі банки Cuscatlan і Agricola почали приймати біткоїни для погашення кредитів. Про це 3 вересня повідомила місцева майнінгова компанія Volcano Energy на сторінці у соціальній мережі X (колишній Twitter).

«Банки Cuscatlan та Agricola у Сальвадорі тепер приймають BTC для погашення кредитів. Ви можете сплачувати борги за кредитними картками або кредитами за допомогою біткоїна безпосередньо, без потреби конвертації фіатних коштів», – йдеться у повідомленні.

Banco Agrícola – один з найбільших банків у Сальвадорі з більш ніж 1,4 млн клієнтів. Він дозволяє здійснювати платежі в біткоїнах через застосунок Bancamovil та платформу дистанційного банківського обслуговування.

Зі свого боку, банк Banco Cuscatlán пропонує своїм понад 700 000 клієнтів можливість використовувати біткоїн для оплати позик. Крім того, за його допомогою можна сплачувати за комунальні послуги, такі як водопостачання, електропостачання, телефон тощо.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Регулювання у Сальвадорі

Зараз Центральний банк Сальвадору зареєстрував близько 95 компаній, які можуть надавати послуги біткоїн-користувачам. Однією з останніх, котрі отримали ліцензію, стала біржа Binance.

Відтак, вона отримала ліцензію постачальника послуг у сфері біткоїна (BSP) та постачальника послуг у сфері цифрових активів (DASP).

Сальвадор став першою країною у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році та схвалила закон, що регулює випуск інших цифрових активів як державою, так і приватними структурами.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023