Bitwise відкликала заявку на запуск біткоїн-ETF

Bitwise відкликала заявку на запуск біткоїн-ETF

Це рішення з'явилося після того, як SEC вирішила відкласти питання розгляду всіх заявок.

Компанія Bitwise подала заяву до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про відкликання своєї заявки щодо запуску біржового фонду на основі біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.

Попри те, що компанія Grayscale виграла суд у SEC, Bitwise все ж таки вирішила переглянути свою стратегію.

Відкликання заявки на ETF було несподіваним, однак у заяві, поданій до комісії, йшлося про те, що: «Фонд прагне забезпечити інвесторам приріст капіталу. Неможливо гарантувати (покладаючись на запуск біткоїн-ETF), що фонд досягне своєї інвестиційної мети».

Ще нещодавно в інтерв'ю Bloomberg головний інвестиційний директор Bitwise Метт Хоуган висловлював думку, що SEC має схвалити найближчим часом усі заявки.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Шанси на запуск біткоїн-ETF

Аналітики Bloomberg підвищили шанси схвалення заявок на запуск біткоїн-ETF до 75% після того, як Grayscale виграла суд у SEC. Проте регулятор все одно відклав розгляд усіх заявок.

Загалом тепер він має 240 днів з моменту початку розгляду заявок до ухвалення остаточного рішення про схвалення або відмову.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024