Bitwise відкликала заявку на запуск біткоїн-ETF

Bitwise відкликала заявку на запуск біткоїн-ETF

Це рішення з'явилося після того, як SEC вирішила відкласти питання розгляду всіх заявок.

Компанія Bitwise подала заяву до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про відкликання своєї заявки щодо запуску біржового фонду на основі біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.

Попри те, що компанія Grayscale виграла суд у SEC, Bitwise все ж таки вирішила переглянути свою стратегію.

Відкликання заявки на ETF було несподіваним, однак у заяві, поданій до комісії, йшлося про те, що: «Фонд прагне забезпечити інвесторам приріст капіталу. Неможливо гарантувати (покладаючись на запуск біткоїн-ETF), що фонд досягне своєї інвестиційної мети».

Ще нещодавно в інтерв'ю Bloomberg головний інвестиційний директор Bitwise Метт Хоуган висловлював думку, що SEC має схвалити найближчим часом усі заявки.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Шанси на запуск біткоїн-ETF

Аналітики Bloomberg підвищили шанси схвалення заявок на запуск біткоїн-ETF до 75% після того, як Grayscale виграла суд у SEC. Проте регулятор все одно відклав розгляд усіх заявок.

Загалом тепер він має 240 днів з моменту початку розгляду заявок до ухвалення остаточного рішення про схвалення або відмову.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023