SEC схвалить заявки на спотові біткоїн-ETF з імовірністю 75%

SEC схвалить заявки на спотові біткоїн-ETF з імовірністю 75%

Аналітик Bloomberg вважає, що ймовірність такого результату зросла після того, як Grayscale виграла суд у SEC.

Після того як компанія Grayscale виграла суд у Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), ймовірність схвалення регулятором заявок на спотові біткоїн-ETF зросла до 75%. Про це заявив аналітик Bloomberg Ерік Бальчунас на сторінці у соцмережі X (колишній Twitter).

За його словами, шанси підвищилися з попередніх 65% завдяки одностайності та рішучості, з якими Апеляційний суд округу Колумбія ухвалив рішення у нещодавній справі Grayscale проти регулятора.

«Судді одноголосно відкинули аргументи SEC, і агентству буде важко обґрунтувати подальші відмови, оскільки у нього завершуються терміни», – прокоментували ситуацію інші аналітики Bloomberg Джеймс Сейффарт та Еліот Стайн.

Сейффарт також додав, що схвалення спотових біткоїн-ETF, швидше за все, стане «справою вирішеною» до четвертого кварталу 2024 року, оцінивши шанси на схвалення як такі, що різко зросли до 95%. Бальчунас додав, що, враховуючи нещодавні юридичні та PR-програші, відмова SEC буде «політично неспроможною».

Протягом наступних п'яти днів сім заявок на біткоїн-ETF мають отримати рішення SEC (йдеться про заявки компаній Bitwise, BlackRock, VanEck, Fidelity, Invesco, Wisdomtree та Valkyrie). За словами Балчунаса, він не здивується, якщо SEC цього разу знову відкладе розгляд.

«Але найбільш вірогідним буде такий результат: ми несподівано прокинемося від того, що SEC здасться і схвалить спотові ETF на біткоїн одним махом», – додав він.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Суд із SEC

У 2022 році Grayscale подала позов проти SEC, стверджуючи, що комісія порушила Закон про адміністративну процедуру та Закон про біржові цінні папери, відмовивши в конвертації GBTC в ETF. Адвокати Grayscale надали докази відповідності GBTC усім вимогам для реєстрації як ETF. У результаті суди першої інстанції, а потім й апеляційної підтримали Grayscale.

Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024
Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Клієнти можуть інвестувати в актив за допомогою онлайн-рахунку або застосунку PostFinance. Володимир Гришенко 21 лютого 2024