Прибічник Біткоїна вибув з гонки на пост президента США

Прибічник Біткоїна вибув з гонки на пост президента США

Мер Маямі Френсіс Суарес відомий тим, що отримує зарплату на посаді градоначальника у біткоїнах.

Прибічник Біткоїна мер Маямі Френсіс Суарес вибув з президентських перегонів у США. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишній Twitter).

«Хоча я вирішив призупинити свою президентську кампанію, моє прагнення зробити країну кращою для кожного американця залишається в силі», – написав Суарес.

Мер Маямі відомий тим, що критикував адміністрацію Джо Байдена за політику щодо Біткоїна. Суарес також погрожував заборонити цифрові валюти центрального банку (CBDC).

https://twitter.com/FrancisSuarez/status/1696566861196914997

Попри вихід з президентських перегонів, Суарес заявив, що продовжуватиме допомагати іншим кандидатам-республіканцям.

«Я підтримуватиму зв'язок з іншими кандидатами в президенти від Республіканської партії та робитиму все можливе, аби наша партія висунула сильного кандидата, здатного надихнути й об'єднати країну, відродити довіру американців до наших інститутів і один до одного та перемогти», – сказав він.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суарес і вибори

Френсіс Суарес подав документи до Федеральної виборчої комісії, щоб балотуватися на пост глави держави в середині червня. Він став третім кандидатом на пост президента США, який заявив про підтримку Біткоїна.

До цього він став першим політиком у США, який почав отримувати зарплату в BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024