Прибічник Біткоїна вибув з гонки на пост президента США

Прибічник Біткоїна вибув з гонки на пост президента США

Мер Маямі Френсіс Суарес відомий тим, що отримує зарплату на посаді градоначальника у біткоїнах.

Прибічник Біткоїна мер Маямі Френсіс Суарес вибув з президентських перегонів у США. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишній Twitter).

«Хоча я вирішив призупинити свою президентську кампанію, моє прагнення зробити країну кращою для кожного американця залишається в силі», – написав Суарес.

Мер Маямі відомий тим, що критикував адміністрацію Джо Байдена за політику щодо Біткоїна. Суарес також погрожував заборонити цифрові валюти центрального банку (CBDC).

https://twitter.com/FrancisSuarez/status/1696566861196914997

Попри вихід з президентських перегонів, Суарес заявив, що продовжуватиме допомагати іншим кандидатам-республіканцям.

«Я підтримуватиму зв'язок з іншими кандидатами в президенти від Республіканської партії та робитиму все можливе, аби наша партія висунула сильного кандидата, здатного надихнути й об'єднати країну, відродити довіру американців до наших інститутів і один до одного та перемогти», – сказав він.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суарес і вибори

Френсіс Суарес подав документи до Федеральної виборчої комісії, щоб балотуватися на пост глави держави в середині червня. Він став третім кандидатом на пост президента США, який заявив про підтримку Біткоїна.

До цього він став першим політиком у США, який почав отримувати зарплату в BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023