У президенти США балотується ще один прихильник Біткоїна

У президенти США балотується ще один прихильник Біткоїна

До Федеральної виборчої комісії подав документи мер Маямі Френсіс Суарес – перший американський політик, який отримує зарплату в BTC.

Прибічник Біткоїна мер Маямі Френсіс Суарес подав документи до Федеральної виборчої комісії, щоб балотуватися на посаду президента. Про це повідомляє CoinDesk.

На нього чекає нелегка боротьба на національному рівні серед кількох потужних кандидатів від Республіканської партії, які вже оголосили про свою участь у виборах, включаючи колишнього президента Дональда Трампа та губернатора Флориди Рона Десантіса.

Маямі двічі обирали Суареса. Під час пандемії коронавірусу Маямі, який також називають «Чарівним містом», залучив працівників із Кремнієвої долини та Нью-Йорка, оскільки не вводив обмежень. У цей час сюди переїхала й низка компаній з індустрії цифрових валют. Суарес відзначив вплив біткоїна на майбутні статки кожного американця і розглядав можливість приймати податки та сплачувати муніципальним службовцям у BTC.

Кандидати, які підтримали Біткоїн

Френсіс Суарес став уже третім кандидатом на посаду президента США, який заявив про підтримку Біткоїна. Широко про свою лояльність до цього активу заявили раніше демократ Роберт Кеннеді – молодший і республіканець Рон Десантіс.

Зокрема, губернатор Флориди Рон Десантіс на заході Twitter Spaces пообіцяв, що «захистить Біткоїн» у разі обрання його президентом США. Роберт Кеннеді – молодший також пообіцяв захист майнерам і Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах. Він наголосив на недоторканному праві на зберігання та використання біткоїна, а також назвав його сучасним інструментом, який дозволяє протидіяти корпоративній та державній експансії.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мер Маямі отримує зарплату в BTC

Френсіс Суарес у листопаді 2021 року заявив, що став першим політиком у США, який отримує зарплату в біткоїнах. Варто також зауважити, що зарплата мера – це не єдине джерело його доходів, він також заробляє як юрист та інвестор. Проте навіть за часів кризи він залишався прихильником Біткоїна, зберігши зарплату в BTC.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024