Кредитори FTX щомісяця втрачають $50 млн

Кредитори FTX щомісяця втрачають $50 млн

Зацікавлені сторони поскаржилися на швидкий відтік коштів, оскільки судовий процес затягнувся.

Витрати, що зростають через банкрутство однієї з найбільших бірж FTX, стали предметом суперечки на слуханнях у середу, 23 серпня, де комітет кредиторів висловив своє невдоволення. Так, щомісячний розгляд справи коштує $50 млн, повідомляє CoinDesk.

Кредитори нарікають на швидкий відтік коштів у справі про банкрутство світової біржі, оскільки процес затягнувся. Розгляд цієї справи коштує близько $50 млн на місяць. Ці гроші йдуть на послуги юристів, фінансових консультантів та банкірів.

«Кожен долар, витрачений на ведення справи, – це, по суті, долар, який не отримують кредитори», - зазначив юрист з Paul Hastings Кріс Хансен, який представляє інтереси комітету кредиторів.

Однак ця справа про банкрутство також ускладнюється необхідністю вести побічні переговори з іншими гігантами, що впали. Наприклад, Alameda Research, що належить FTX, може претендувати на $175 млн у межах банкрутства цієї компанії. До того ж бухгалтерія FTX з самого початку проводилася з неточностями. Так, головний виконавчий директор FTX Джон Джей Рей III, який відповідає за ліквідацію біржі, заявив, що в записах присутні брехня і недомовки з боку попереднього керівництва FTX.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Судові розгляди FTX

Проти збанкрутілої біржі FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів. Загальна сума претензій – близько $45 млрд.

Останній позов на $67,3 млн подала компанія Sino Global Capital Метью Грема від імені фонду Sino Liquid Value, який було створено спільно із Семом Бенкманом-Фрідом у 2021 році.


Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023