Проти компанії FTX подали черговий позов на $67 млн

Проти компанії FTX подали черговий позов на $67 млн

Претензії виникли у фірми Sino Global Capital, із якою Сем Бенкман-Фрід запустив фонд.

Компанія Sino Global Capital Метью Грема подала позов на $67,3 млн до компанії FTX Trading Ltd. від імені фонду Sino Liquid Value, який був створений спільно із Семом Бенкманом-Фрідом у 2021 році. Про це повідомляє CoinDesk.

Фонд був спрямований на залучення $200 млн і орієнтувався насамперед на заможних приватних клієнтів. Станом на січень 2022 року фонд залучив $90 млн, причому FTX є якірним інвестором.

Спочатку компанія Sino Global заявила, що її «пряма частка участі у біржі FTX обмежується середніми семизначними сумами, що знаходяться на зберіганні».

У документах Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) з 2022 року як непрямий інвестор фонду фігурувала компанія Бенкмана-Фріда, а також Alameda Research, дочірня компанія Alameda Ventures і Graham.

Станом на 2023 фонд більше не зареєстрований у SEC, але продовжує активно працювати на Кайманових Островах.

Незабаром після краху FTX компанія Sino опублікувала заяву: «Ми довіряли FTX як хорошому гравцю, який прагне просувати індустрію вперед. Тепер ми глибоко шкодуємо про помилкову довіру».

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Позови проти FTX та спроби перезапуску платформи

Останнім часом проти FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів на загальну суму близько $45 млрд. Збанкрутіла компанія FTX 31 липня запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість для перезапуску. Для цього планується залучення сторонніх інвесторів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023