Проти компанії FTX подали черговий позов на $67 млн

Проти компанії FTX подали черговий позов на $67 млн

Претензії виникли у фірми Sino Global Capital, із якою Сем Бенкман-Фрід запустив фонд.

Компанія Sino Global Capital Метью Грема подала позов на $67,3 млн до компанії FTX Trading Ltd. від імені фонду Sino Liquid Value, який був створений спільно із Семом Бенкманом-Фрідом у 2021 році. Про це повідомляє CoinDesk.

Фонд був спрямований на залучення $200 млн і орієнтувався насамперед на заможних приватних клієнтів. Станом на січень 2022 року фонд залучив $90 млн, причому FTX є якірним інвестором.

Спочатку компанія Sino Global заявила, що її «пряма частка участі у біржі FTX обмежується середніми семизначними сумами, що знаходяться на зберіганні».

У документах Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) з 2022 року як непрямий інвестор фонду фігурувала компанія Бенкмана-Фріда, а також Alameda Research, дочірня компанія Alameda Ventures і Graham.

Станом на 2023 фонд більше не зареєстрований у SEC, але продовжує активно працювати на Кайманових Островах.

Незабаром після краху FTX компанія Sino опублікувала заяву: «Ми довіряли FTX як хорошому гравцю, який прагне просувати індустрію вперед. Тепер ми глибоко шкодуємо про помилкову довіру».

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Позови проти FTX та спроби перезапуску платформи

Останнім часом проти FTX, її дочірніх компаній та керівництва висунули майже 50 позовів на загальну суму близько $45 млрд. Збанкрутіла компанія FTX 31 липня запропонувала розділити своїх кредиторів на групи, а також надала одній з них можливість для перезапуску. Для цього планується залучення сторонніх інвесторів.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024