Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані

Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані

Майнінгова компанія прийняла таке рішення, після того, як набрали чинності вимоги обов'язкового ліцензування в країні.

Майнінгова компанія Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані після того, як у країні набули чинності правила обов'язкового ліцензування. Про це повідомила вона у своєму пресрелізі.

Так, у липні компанія відключила в Казахстані обладнання із загальним хешрейтом 2 EH/s. Це приблизно половина сукупного показника Canaan, дата-центри якої розташовані також у США. У компанії прогнозують, що повністю відключать все обладнання приблизно до кінця третього кварталу 2023 року.

Canaan також зіткнулася з порушенням хостингової угоди постачальником послуг у США. Її партнер відмовився розміщувати 13 000 майнерів, при цьому частину пристроїв він повернув із пошкодженнями та не перерахував внесений депозит у $1,25 млн. Через це Canaan має намір звернутися до суду.

«Описані проблеми з травня несприятливо впливають на генерування біткоїна компанією та дохід від майнінгової діяльності, насамперед через зменшення тривалості роботи», – повідомили представники майнінгової компанії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Казахстані

У Казахстані кваліфікаційні вимоги для роботи майнінгових компаній було затверджено Міністерством цифрового розвитку в травні.

Зокрема, вимоги охоплюють наявність центру оброблення даних цифрового майнінгу, розташування дата-центрів поза житловою зоною, робота компаній має здійснюватися через відповідний майнінговий пул, мають бути технічні умови на підключення до електричних мереж тощо.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023