Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані

Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані

Майнінгова компанія прийняла таке рішення, після того, як набрали чинності вимоги обов'язкового ліцензування в країні.

Майнінгова компанія Canaan призупинила видобуток біткоїнів у Казахстані після того, як у країні набули чинності правила обов'язкового ліцензування. Про це повідомила вона у своєму пресрелізі.

Так, у липні компанія відключила в Казахстані обладнання із загальним хешрейтом 2 EH/s. Це приблизно половина сукупного показника Canaan, дата-центри якої розташовані також у США. У компанії прогнозують, що повністю відключать все обладнання приблизно до кінця третього кварталу 2023 року.

Canaan також зіткнулася з порушенням хостингової угоди постачальником послуг у США. Її партнер відмовився розміщувати 13 000 майнерів, при цьому частину пристроїв він повернув із пошкодженнями та не перерахував внесений депозит у $1,25 млн. Через це Canaan має намір звернутися до суду.

«Описані проблеми з травня несприятливо впливають на генерування біткоїна компанією та дохід від майнінгової діяльності, насамперед через зменшення тривалості роботи», – повідомили представники майнінгової компанії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Казахстані

У Казахстані кваліфікаційні вимоги для роботи майнінгових компаній було затверджено Міністерством цифрового розвитку в травні.

Зокрема, вимоги охоплюють наявність центру оброблення даних цифрового майнінгу, розташування дата-центрів поза житловою зоною, робота компаній має здійснюватися через відповідний майнінговий пул, мають бути технічні умови на підключення до електричних мереж тощо.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024