Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%

Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%

Цей тренд може сигналізувати про зниження інтересу ринку до невзаємозамінних токенів.

З травня 2023 року місячний обсяг торгів токенами, випущеними на основі протоколу Ordinals, скоротився на понад 97%. Про це повідомляє аналітичний сервіс DappRadar.

Популярність записів Ordinals різко зросла у другому кварталі 2023 року. За даними звіту DappRadar, у травні обсяг торгів досяг піку в $452 млн, але з того часу стрімко падає.

Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%
Статистика торгів записами Ordinals. Джерело: DappRadar.

У червні обсяг торгів упав на 76,5%, до $106 млн. У липні та серпні відбувся повний відкат від травневого ажіотажу. Обсяг торгів у липні знизився на 66,9% порівняно з попереднім місяцем і становив $35 млн. Поточні дані за середину серпня свідчать про те, що обсяг торгів становив лише $3 млн. Це означає падіння більше ніж на 97% із травневого рекордного рівня.

Обсяг торгів є індикатором сили ринку. Зниження обсягу може бути витлумачено як сигнал про зниження інтересу ринку до токенів, що базуються на записах Ordinals.

Протокол Ordinals уперше отримав широку популярність на початку 2023 року, дозволивши створювати токени на блокчейні Біткоїна, викликавши різке зростання транзакцій і комісій у мережі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінансування Ordinals-стартапів

Фонд Bitcoin Frontier Fund залучив додаткове фінансування для розвитку Ordinals-компаній. У результаті обрані стартапи отримають інвестиції у розмірі $100 000.

Головну увагу фонд приділить інфраструктурним проєктам, таким як Gamma, Xverse та кредитній платформі Liquidium. Однак інноваційні стартапи також зможуть отримати фінансування у разі відповідності критеріям Bitcoin Frontier Fund.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023