Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%

Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%

Цей тренд може сигналізувати про зниження інтересу ринку до невзаємозамінних токенів.

З травня 2023 року місячний обсяг торгів токенами, випущеними на основі протоколу Ordinals, скоротився на понад 97%. Про це повідомляє аналітичний сервіс DappRadar.

Популярність записів Ordinals різко зросла у другому кварталі 2023 року. За даними звіту DappRadar, у травні обсяг торгів досяг піку в $452 млн, але з того часу стрімко падає.

Обсяг торгів записами Ordinals знизився на 97%
Статистика торгів записами Ordinals. Джерело: DappRadar.

У червні обсяг торгів упав на 76,5%, до $106 млн. У липні та серпні відбувся повний відкат від травневого ажіотажу. Обсяг торгів у липні знизився на 66,9% порівняно з попереднім місяцем і становив $35 млн. Поточні дані за середину серпня свідчать про те, що обсяг торгів становив лише $3 млн. Це означає падіння більше ніж на 97% із травневого рекордного рівня.

Обсяг торгів є індикатором сили ринку. Зниження обсягу може бути витлумачено як сигнал про зниження інтересу ринку до токенів, що базуються на записах Ordinals.

Протокол Ordinals уперше отримав широку популярність на початку 2023 року, дозволивши створювати токени на блокчейні Біткоїна, викликавши різке зростання транзакцій і комісій у мережі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінансування Ordinals-стартапів

Фонд Bitcoin Frontier Fund залучив додаткове фінансування для розвитку Ordinals-компаній. У результаті обрані стартапи отримають інвестиції у розмірі $100 000.

Головну увагу фонд приділить інфраструктурним проєктам, таким як Gamma, Xverse та кредитній платформі Liquidium. Однак інноваційні стартапи також зможуть отримати фінансування у разі відповідності критеріям Bitcoin Frontier Fund.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024