Користувачі Ledger зможуть купувати BTC за допомогою PayPal

Користувачі Ledger зможуть купувати BTC за допомогою PayPal

Виробник апаратних гаманців реалізує спільний проєкт із платіжною системою.

Компанія-виробник апаратних гаманців Ledger оголосила про співпрацю з платіжною системою PayPal, що спростить користувачам застосунку Ledger Live купівлю біткоїнів та криптовалют у США. Про це повідомляється на офіційному сайті Ledger.

«Чи то експерт, чи новачок у світі цифрових валют, інтеграція PayPal і Ledger Live забезпечить безпечну та зручну платформу для покупки криптовалют. Під час використання PayPal через Ledger Live користувачі Ledger у США зможуть безпосередньо купувати BTC, ETH, BCH та LTC, застосовуючи свій прив'язаний рахунок PayPal», – йдеться у повідомленні.

Щоби скористатися цією функцією, потрібно додати в програмі рахунок PayPal. У разі покупки цифрових активів відповідна кількість фіатних коштів буде списана із вказаної адреси. Цифрові активи одразу надійдуть на апаратний гаманець користувача.

«Ми об'єднали безкомпромісну безпеку Ledger з лідерством PayPal у технології захищених платежів, щоб допомогти створити бездоганну платформу для користувальницьких транзакцій у криптовалюті. Ledger прагне зробити світ криптовалют простішим, PayPal – забезпечити надійність і доступність фінансових взаєморозрахунків», – повідомив головний виконавчий директор Ledger Паскаль Готьє.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Критика Ledger з боку спільноти

Компанія Ledger таки наважилася випустити оновлення Recover, проти якого активно виступали користувачі та представники Біткоїн-спільноти. Вихід оновлення заплановано на четвертий квартал 2023 року. За словами технічного директора Ledger Шарля Гіллеме, оновлення не несе жодних загроз безпеці гаманців користувачів.

Recover передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів: Ledger, Coincover та EscrowTech. Саме цей аспект обурив користувачів та представників Біткоїн-спільноти. На їхню думку, цим можуть скористатися зловмисники чи треті сторони.

Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023