Користувачі Ledger зможуть купувати BTC за допомогою PayPal

Користувачі Ledger зможуть купувати BTC за допомогою PayPal

Виробник апаратних гаманців реалізує спільний проєкт із платіжною системою.

Компанія-виробник апаратних гаманців Ledger оголосила про співпрацю з платіжною системою PayPal, що спростить користувачам застосунку Ledger Live купівлю біткоїнів та криптовалют у США. Про це повідомляється на офіційному сайті Ledger.

«Чи то експерт, чи новачок у світі цифрових валют, інтеграція PayPal і Ledger Live забезпечить безпечну та зручну платформу для покупки криптовалют. Під час використання PayPal через Ledger Live користувачі Ledger у США зможуть безпосередньо купувати BTC, ETH, BCH та LTC, застосовуючи свій прив'язаний рахунок PayPal», – йдеться у повідомленні.

Щоби скористатися цією функцією, потрібно додати в програмі рахунок PayPal. У разі покупки цифрових активів відповідна кількість фіатних коштів буде списана із вказаної адреси. Цифрові активи одразу надійдуть на апаратний гаманець користувача.

«Ми об'єднали безкомпромісну безпеку Ledger з лідерством PayPal у технології захищених платежів, щоб допомогти створити бездоганну платформу для користувальницьких транзакцій у криптовалюті. Ledger прагне зробити світ криптовалют простішим, PayPal – забезпечити надійність і доступність фінансових взаєморозрахунків», – повідомив головний виконавчий директор Ledger Паскаль Готьє.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Критика Ledger з боку спільноти

Компанія Ledger таки наважилася випустити оновлення Recover, проти якого активно виступали користувачі та представники Біткоїн-спільноти. Вихід оновлення заплановано на четвертий квартал 2023 року. За словами технічного директора Ledger Шарля Гіллеме, оновлення не несе жодних загроз безпеці гаманців користувачів.

Recover передбачає поділ seed-фрази на три частини та зберігання її у трьох різних кастодіанів: Ledger, Coincover та EscrowTech. Саме цей аспект обурив користувачів та представників Біткоїн-спільноти. На їхню думку, цим можуть скористатися зловмисники чи треті сторони.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024