Coinbase виходить на ринок біткоїн-ф'ючерсів у США

Coinbase виходить на ринок біткоїн-ф'ючерсів у США

Біржа отримала дозвіл від Національної ф'ючерсної асоціації та незабаром зможе укладати контракти через свою біржу деривативів.

Біржа Coinbase отримала дозвіл від Національної ф'ючерсної асоціації (NFA) на пропозицію інвестицій у ф'ючерсах для клієнтів у США. Про це повідомляє Cointelegraph.

З новим дозволом Coinbase зможе вводити ф'ючерсні контракти на біткоїн через свою біржу деривативів, регульовану Комісією з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC).

«Це найважливіша віха, яка підтверджує наше прагнення вести регульований бізнес, що відповідає всім вимогам, і бути найнадійнішою та безпечнішою криптовалютною платформою для наших клієнтів», – йдеться у заяві Coinbase.

Представники торгового майданчика також зауважили, що новий сервіс торгівлі ф'ючерсами не буде одразу доступний у США.

На початку червня Coinbase офіційно оголосила про плани щодо запуску ф'ючерсної торгівлі для інституційних інвесторів. Раніше Coinbase також планувала запустити біржу деривативів на Бермудських Островах, що стало кроком для реалізації стратегії глобальної експансії.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вимоги регуляторів до Coinbase

Перш ніж подавати на Coinbase до суду, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вимагала від компанії припинити торгівлю всіма цифровими активами, крім біткоїна.

Також SEC звинуватила Coinbase у порушенні федерального законодавства про цінні папери, заявивши, що компанія одночасно працює як брокер, біржа та кліринговий центр для незареєстрованих цінних паперів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024