Coinbase виходить на ринок біткоїн-ф'ючерсів у США

Coinbase виходить на ринок біткоїн-ф'ючерсів у США

Біржа отримала дозвіл від Національної ф'ючерсної асоціації та незабаром зможе укладати контракти через свою біржу деривативів.

Біржа Coinbase отримала дозвіл від Національної ф'ючерсної асоціації (NFA) на пропозицію інвестицій у ф'ючерсах для клієнтів у США. Про це повідомляє Cointelegraph.

З новим дозволом Coinbase зможе вводити ф'ючерсні контракти на біткоїн через свою біржу деривативів, регульовану Комісією з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC).

«Це найважливіша віха, яка підтверджує наше прагнення вести регульований бізнес, що відповідає всім вимогам, і бути найнадійнішою та безпечнішою криптовалютною платформою для наших клієнтів», – йдеться у заяві Coinbase.

Представники торгового майданчика також зауважили, що новий сервіс торгівлі ф'ючерсами не буде одразу доступний у США.

На початку червня Coinbase офіційно оголосила про плани щодо запуску ф'ючерсної торгівлі для інституційних інвесторів. Раніше Coinbase також планувала запустити біржу деривативів на Бермудських Островах, що стало кроком для реалізації стратегії глобальної експансії.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вимоги регуляторів до Coinbase

Перш ніж подавати на Coinbase до суду, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вимагала від компанії припинити торгівлю всіма цифровими активами, крім біткоїна.

Також SEC звинуватила Coinbase у порушенні федерального законодавства про цінні папери, заявивши, що компанія одночасно працює як брокер, біржа та кліринговий центр для незареєстрованих цінних паперів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023