SEC вимагала від Coinbase торгувати тільки BTC

SEC вимагала від Coinbase торгувати тільки BTC

Пропозиція пролунала перед тим, як комісія запустила проти біржі судовий процес.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) попросила компанію Coinbase припинити торгівлю всіма цифровими активами, крім біткоїна, перш ніж подавати на неї до суду. Про це розповів CEO торгового майданчика Брайан Армстронг, повідомляє Financial Times.

«SEC дала цю рекомендацію перед тим, як розпочати судовий процес проти компанії, зареєстрованої на Nasdaq, за відсутність реєстрації як брокера», – повідомив Армстронг.

SEC звинуватила Coinbase у порушенні федерального законодавства про цінні папери, заявивши, що компанія одночасно працює як брокер, біржа та кліринговий центр для незареєстрованих цінних паперів – 13 різних криптовалют, але не біткоїна. У відповідь Coinbase заявила, що дії SEC порушують процесуальні норми та є зловживанням дискреційними повноваженнями. На даний час Coinbase та SEC перебувають у стані судового протистояння.

«Вони повернулися до нас і сказали... ми вважаємо, що будь-який актив, окрім біткоїна, є цінним папером. Ми запитали, як ви дійшли такого висновку, адже це не наша інтерпретація закону. А вони відповіли: ми не збираємося вам це пояснювати, вам потрібно провести делістинг усіх активів, окрім біткоїна», – додав CEO біржі.

Своєю чергою, SEC у коментарі заявила, що її правозастосовний відділ не робив офіційних запитів до «компаній про делістинг цифрових активів».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суд проти Coinbase

6 червня SEC подала позов проти біржі Coinbase, звинувативши її у незаконній торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Регулятор також побачив порушення щодо послуг стейкінгу, які надає торговий майданчик.

На тлі негативних подій користувачі у перші дні вивели з біржі Coinbase понад $600 млн.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023