Prime Trust подав заяву про банкрутство

Prime Trust подав заяву про банкрутство

Регулятор наголосив на критичному фінансовому стані компанії, яка не може забезпечити виведення коштів клієнтів.

Кастодіан цифрових активів Prime Trust 14 серпня подав заяву про банкрутство за главою 11 у штаті Делавер, зіткнувшись із нестачею коштів клієнтів. Про це пише Cointelegraph.

У заяві йдеться про те, що компанія має від 25 000 до 50 000 кредиторів і оцінює свої зобов'язання у розмірі від $100 млн до $500 млн, при цьому володіє активами на суму не більше $100 млн.

«Компанія має намір подати до суду у справах про банкрутство низку клопотань, покликаних сприяти впорядкованій оцінці всіх стратегічних альтернатив, включаючи можливий продаж активів компанії», – йдеться у супровідному пресрелізі.

Компанія також очікує, що ці клопотання включатимуть прохання про продовження виплати заробітної плати та допомоги співробітникам.

П'ять основних незабезпечених кредиторів компанії пред'явили вимоги на суму близько $105 млн, включаючи найбільшу вимогу в розмірі $55 млн. Компанії Prime Core Technologies Inc., Prime Trust, LLC, Prime IRA LLC та Prime Digital LLC були зазначені як організації, що подали заяву про застосування глави 11.

Банкрутство Prime Trust послідувало за тим, як 21 червня регулюючий орган штату Невада видав компанії припис про припинення діяльності, заявивши, що її фінансовий стан є критично незадовільним і вона не в змозі забезпечити виведення коштів клієнтів.

Через кілька днів, 26 червня, регулятор штату Невада звернувся до суду з клопотанням про запровадження щодо компанії режиму управління, яке було задоволено судом 18 липня.

Prime Trust погодилася з клопотанням на підставі значного дефіциту між її активами та зобов'язаннями.

На момент подання клопотання Prime Trust винна була своїм клієнтам понад $85 млн у фіатних валютах, але мала лише $2,9 млн. Зобов'язання щодо цифрових активів були меншими: Prime Trust винна була близько $69,5 млн у цифрових валютах, а мала на руках близько $68,6 млн.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що потрібно знати про Prime Trust

З грудня 2021 року до березня 2022 року компанія Prime Trust з метою забезпечення виведення коштів з недоступних спадкових гаманців придбала додаткову цифрову валюту, використовуючи клієнтські кошти.

Компанія намагалася відновити доступ до гаманців Legacy Wallets, але на момент подання клопотання це не вдалося зробити.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023