У Bernstein очікують, що спотовий біткоїн-ETF стане драйвером ринку

У Bernstein очікують, що спотовий біткоїн-ETF стане драйвером ринку

Брокер прогнозує, що схвалення заявок на біржові біткоїн-фонди залучить інституційних інвесторів, які віддають перевагу біржовим операціям.

Схвалення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) регулюючими органами сприятиме зростанню ринку, оскільки це буде сигналом для різних інвесторів, які прагнуть легалізації цієї сфери. Про це йдеться у звіті брокера Bernstein, повідомляє CoinDesk.

«З огляду на інтерес провідних світових керуючих активами до спотових ETF на біткоїн та потенційні механізми усунення заперечень Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), ймовірність схвалення зросла», – зазначив аналітик компанії Гаутама Чхугані.

За прогнозами Bernstein, ринок спотових біткоїн-ETF буде великим і досягне 10% від ринкової вартості BTC за два-три роки.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Затягування процесу з боку SEC

SEC 11 серпня запросила коментарі до заявок інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest на спотовий біткоїн-біржовий фонд (ETF), що призвело до подальшої затримки процесу.

Разом з тим регулятор продовжує розглядати заявки від великих гравців, таких як BlackRock і Fidelity Investments.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024