У Bernstein очікують, що спотовий біткоїн-ETF стане драйвером ринку

У Bernstein очікують, що спотовий біткоїн-ETF стане драйвером ринку

Брокер прогнозує, що схвалення заявок на біржові біткоїн-фонди залучить інституційних інвесторів, які віддають перевагу біржовим операціям.

Схвалення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) регулюючими органами сприятиме зростанню ринку, оскільки це буде сигналом для різних інвесторів, які прагнуть легалізації цієї сфери. Про це йдеться у звіті брокера Bernstein, повідомляє CoinDesk.

«З огляду на інтерес провідних світових керуючих активами до спотових ETF на біткоїн та потенційні механізми усунення заперечень Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), ймовірність схвалення зросла», – зазначив аналітик компанії Гаутама Чхугані.

За прогнозами Bernstein, ринок спотових біткоїн-ETF буде великим і досягне 10% від ринкової вартості BTC за два-три роки.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Затягування процесу з боку SEC

SEC 11 серпня запросила коментарі до заявок інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest на спотовий біткоїн-біржовий фонд (ETF), що призвело до подальшої затримки процесу.

Разом з тим регулятор продовжує розглядати заявки від великих гравців, таких як BlackRock і Fidelity Investments.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023