SEC затягує рішення щодо низки заявок на біткоїн-ETF

SEC затягує рішення щодо низки заявок на біткоїн-ETF

Комісія запросила коментар від інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest, що призвело до подальшої затримки процесу.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у п'ятницю, 11 серпня, запросила коментарі до заявок інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest на спотовий біткоїн-біржовий фонд (ETF), що призвело до подальшої затримки процесу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це вже друга затримка в процесі лістингу біткоїн-ETF, перша відбулася на початку цього року. Третій термін ухвалення рішення SEC призначено на 11 листопада цього року. Якщо SEC знову відкладе розгляд заявки, то настане четвертий і останній термін – 10 січня 2024 року.

Гонка за схвалення біткоїн-ETF у США набрала обертів на початку цього року, коли найбільша у світі управляюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення власного ETF. Після цього великі інститути, включаючи Fidelity, VanEck і WisdomTree, подали заявки на свої спотові біткоїн-ETF.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто проти біткоїн-ETF

Громадська організація Better Markets 9 серпня закликала SEC відхилити всі заявки на спотові біткоїн-ETF. На думку представників цієї організації, існують ризики маніпулювання ціноутворенням і торговими обсягами. Крім того, завдяки запуску біткоїн-ETF скам-проєкти можуть поширитися на фондовий ринок.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024