SEC затягує рішення щодо низки заявок на біткоїн-ETF

SEC затягує рішення щодо низки заявок на біткоїн-ETF

Комісія запросила коментар від інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest, що призвело до подальшої затримки процесу.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) у п'ятницю, 11 серпня, запросила коментарі до заявок інвестиційних компаній 21 Shares та ARK Invest на спотовий біткоїн-біржовий фонд (ETF), що призвело до подальшої затримки процесу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це вже друга затримка в процесі лістингу біткоїн-ETF, перша відбулася на початку цього року. Третій термін ухвалення рішення SEC призначено на 11 листопада цього року. Якщо SEC знову відкладе розгляд заявки, то настане четвертий і останній термін – 10 січня 2024 року.

Гонка за схвалення біткоїн-ETF у США набрала обертів на початку цього року, коли найбільша у світі управляюча активами компанія BlackRock подала заявку на створення власного ETF. Після цього великі інститути, включаючи Fidelity, VanEck і WisdomTree, подали заявки на свої спотові біткоїн-ETF.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто проти біткоїн-ETF

Громадська організація Better Markets 9 серпня закликала SEC відхилити всі заявки на спотові біткоїн-ETF. На думку представників цієї організації, існують ризики маніпулювання ціноутворенням і торговими обсягами. Крім того, завдяки запуску біткоїн-ETF скам-проєкти можуть поширитися на фондовий ринок.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023