Біткоїн-гаманець Xverse залучив $5 млн інвестицій

Біткоїн-гаманець Xverse залучив $5 млн інвестицій

Приплив капіталу сприятиме розвитку компанії, її орієнтації на розвиток DeFi, Lightning Network та інші рішення для масштабування Біткоїна.

Розробник біткоїн-гаманця, гонконгський стартап Xverse оголосив про успішне завершення раунду початкового фінансування у розмірі $5 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ініціатором раунду виступила компанія Jump Crypto, відома у сфері інвестицій у блокчейн, а також низка інших спонсорів, зокрема, RockawayX, Sfermion, Alliance, NGC Ventures, V3ntures, Old Fashion Research, 2140 Bitcoin Ecosystem Capd, Bitcoin Frontier Fund, Newman, New Layer Capital, Miton C, Gossamer Capital, Daxos Capital, Sora Ventures, Tyhke Block Ventures, IOBC Capital, Despread та інші.

Засновник і генеральний директор Xverse Кен Ляо висловив свій ентузіазм щодо фінансування. Приплив капіталу сприятиме розвитку компанії Xverse, зокрема, її орієнтації на розвиток DeFi, Lightning Network та інші рішення для масштабування Біткоїна.

Компанія Xverse цього року продемонструвала значне зростання та динаміку розвитку. Її застосунок понад 350 000 завантажили на iOS, Android і в розширення браузера Chrome.

Біткоїн-гаманець також став першим гаманцем, орієнтованим на протокол Ordinals, у ньому з'явилися опції холодного зберігання для токенів BRC-20.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що відбувається із попитом на записи Ordinals

Минулого місяця кількість нових записів Ordinals значно збільшилася, перевищивши 422 000, проте обсяги продажів та попит на них суттєво скоротилися – майже на 50% порівняно з червнем.

Середня ціна продажу та кількість покупців також знизилися за цей період і становили близько $460 за Ordinals та приблизно 27 000 унікальних покупців, порівняно з $604 за запис із більш ніж 54 000 покупців місяцем раніше.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024