Біткоїн-гаманець Xverse залучив $5 млн інвестицій

Біткоїн-гаманець Xverse залучив $5 млн інвестицій

Приплив капіталу сприятиме розвитку компанії, її орієнтації на розвиток DeFi, Lightning Network та інші рішення для масштабування Біткоїна.

Розробник біткоїн-гаманця, гонконгський стартап Xverse оголосив про успішне завершення раунду початкового фінансування у розмірі $5 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ініціатором раунду виступила компанія Jump Crypto, відома у сфері інвестицій у блокчейн, а також низка інших спонсорів, зокрема, RockawayX, Sfermion, Alliance, NGC Ventures, V3ntures, Old Fashion Research, 2140 Bitcoin Ecosystem Capd, Bitcoin Frontier Fund, Newman, New Layer Capital, Miton C, Gossamer Capital, Daxos Capital, Sora Ventures, Tyhke Block Ventures, IOBC Capital, Despread та інші.

Засновник і генеральний директор Xverse Кен Ляо висловив свій ентузіазм щодо фінансування. Приплив капіталу сприятиме розвитку компанії Xverse, зокрема, її орієнтації на розвиток DeFi, Lightning Network та інші рішення для масштабування Біткоїна.

Компанія Xverse цього року продемонструвала значне зростання та динаміку розвитку. Її застосунок понад 350 000 завантажили на iOS, Android і в розширення браузера Chrome.

Біткоїн-гаманець також став першим гаманцем, орієнтованим на протокол Ordinals, у ньому з'явилися опції холодного зберігання для токенів BRC-20.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Що відбувається із попитом на записи Ordinals

Минулого місяця кількість нових записів Ordinals значно збільшилася, перевищивши 422 000, проте обсяги продажів та попит на них суттєво скоротилися – майже на 50% порівняно з червнем.

Середня ціна продажу та кількість покупців також знизилися за цей період і становили близько $460 за Ordinals та приблизно 27 000 унікальних покупців, порівняно з $604 за запис із більш ніж 54 000 покупців місяцем раніше.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023