Binance перевела левову частку резервів у біткоїни

Binance перевела левову частку резервів у біткоїни

На тлі краху Silvergate Bank, біржа розпродала запаси USDC, купивши 100 000 BTC.

У березні біржа Binance придбала близько 100 000 BTC і тепер має достатній запас активів для покриття коштів користувачів. Про це йдеться у фінансовій звітності торгового майданчика, повідомляє Cointelegraph.

Співвідношення чистих залишків Binance до чистих залишків клієнтів становить понад 100% за всіма активами, як показано нижче. Хоча у звіті подано здорову фінансову ситуацію для Binance, головними темами для обговорення стали рухи резервів USDC після краху банку Silvergate. Згідно із документацією, баланс USDC Binance знизився з $3,4 млрд на 1 березня до $23,9 млн до 1 травня.

За даними аналітика Олександра Джаковича, у період з 12 березня по 1 травня Binance придбала близько 100 000 BTC та 550 000 ETH на загальну суму близько $3,5 млрд, тобто фактично на ту саму суму балансу USDC.

Поки що в Binance ніяк не прокоментували рух активів серед своїх резервів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що являє собою Binance

Binance є представником централізованих бірж з усіма наслідками, що звідси випливають. Тобто всі торгові операції та управління активами контролюються та здійснюються однією організацією чи групою осіб. Така система піддається ризикам хакерських атак, шахрайства або маніпуляцій.

До того ж спосіб ведення бізнесу Binance не можна назвати прозорим. У компанії досі немає фізичної штаб-квартири, корпоративна структура реалізована таким чином, щоб уникати взаємодій із регуляторами, а федеральні органи, імовірно, ведуть розслідування щодо відмивання грошей та ухилення від сплати податків. Binance ніколи не розкривала свій виторг, і лише за звітами сторонніх аналітичних сервісів можна здогадуватися про обіг на біржі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024