Binance перевела левову частку резервів у біткоїни

Binance перевела левову частку резервів у біткоїни

На тлі краху Silvergate Bank, біржа розпродала запаси USDC, купивши 100 000 BTC.

У березні біржа Binance придбала близько 100 000 BTC і тепер має достатній запас активів для покриття коштів користувачів. Про це йдеться у фінансовій звітності торгового майданчика, повідомляє Cointelegraph.

Співвідношення чистих залишків Binance до чистих залишків клієнтів становить понад 100% за всіма активами, як показано нижче. Хоча у звіті подано здорову фінансову ситуацію для Binance, головними темами для обговорення стали рухи резервів USDC після краху банку Silvergate. Згідно із документацією, баланс USDC Binance знизився з $3,4 млрд на 1 березня до $23,9 млн до 1 травня.

За даними аналітика Олександра Джаковича, у період з 12 березня по 1 травня Binance придбала близько 100 000 BTC та 550 000 ETH на загальну суму близько $3,5 млрд, тобто фактично на ту саму суму балансу USDC.

Поки що в Binance ніяк не прокоментували рух активів серед своїх резервів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що являє собою Binance

Binance є представником централізованих бірж з усіма наслідками, що звідси випливають. Тобто всі торгові операції та управління активами контролюються та здійснюються однією організацією чи групою осіб. Така система піддається ризикам хакерських атак, шахрайства або маніпуляцій.

До того ж спосіб ведення бізнесу Binance не можна назвати прозорим. У компанії досі немає фізичної штаб-квартири, корпоративна структура реалізована таким чином, щоб уникати взаємодій із регуляторами, а федеральні органи, імовірно, ведуть розслідування щодо відмивання грошей та ухилення від сплати податків. Binance ніколи не розкривала свій виторг, і лише за звітами сторонніх аналітичних сервісів можна здогадуватися про обіг на біржі.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023