Мер Маямі почав приймати пожертвування у BTC

Мер Маямі почав приймати пожертвування у BTC

Френсіс Суарес, який балотується на пост президента США, вкотре заявив про свою прихильність до Біткоїна.

Мер Маямі Френсіс Суарес заявив, що прийматиме пожертвування на свою президентську кампанію в біткоїнах. Про це повідомляє CoinDesk.

«Офіційно моя кампанія приймає BTC. Біткоїн – це процес розвитку технологій, який створить демократичні можливості для багатства і не маніпулюватиметься прихованими мотивами людини, її політичною метою», – сказав Суарес.

За його словами, на сайті FrancisSuarez.com прихильники можуть пожертвувати будь-яку суму, починаючи з 0,00034 біткоїна, що еквівалентно $1. Суарес критично оцінив ставлення адміністрації Байдена до цифрових валют і заявив, що заборонив би CBDC.

«Найбільша помилка, яку зробила ця адміністрація, полягає в тому, що вони не розуміють цифрових валют, тому вони перейшли до механізму примусового регулювання, а не встановили основні правила», – сказав Суарес.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще з кандидатів приймає біткоїни

Кандидат у президенти США Роберт Кеннеді – молодший заявив, що також приймає біткоїни для своєї передвиборчої кампанії.

Під час виступу на конференції Bitcoin 2023 він пообіцяв захист майнерам та Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024