Мер Маямі почав приймати пожертвування у BTC

Мер Маямі почав приймати пожертвування у BTC

Френсіс Суарес, який балотується на пост президента США, вкотре заявив про свою прихильність до Біткоїна.

Мер Маямі Френсіс Суарес заявив, що прийматиме пожертвування на свою президентську кампанію в біткоїнах. Про це повідомляє CoinDesk.

«Офіційно моя кампанія приймає BTC. Біткоїн – це процес розвитку технологій, який створить демократичні можливості для багатства і не маніпулюватиметься прихованими мотивами людини, її політичною метою», – сказав Суарес.

За його словами, на сайті FrancisSuarez.com прихильники можуть пожертвувати будь-яку суму, починаючи з 0,00034 біткоїна, що еквівалентно $1. Суарес критично оцінив ставлення адміністрації Байдена до цифрових валют і заявив, що заборонив би CBDC.

«Найбільша помилка, яку зробила ця адміністрація, полягає в тому, що вони не розуміють цифрових валют, тому вони перейшли до механізму примусового регулювання, а не встановили основні правила», – сказав Суарес.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще з кандидатів приймає біткоїни

Кандидат у президенти США Роберт Кеннеді – молодший заявив, що також приймає біткоїни для своєї передвиборчої кампанії.

Під час виступу на конференції Bitcoin 2023 він пообіцяв захист майнерам та Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023