Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором

Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором

Кандидат у президенти США інвестував у BTC одразу після конференції Bitcoin 2023.

Кандидат у президенти США Роберт Кеннеді-молодший володіє біткоїнами на суму до $250 000. Про це повідомляє CNBC.

Раніше він не був біткоїн-інвестором, але ситуація змінилася після конференції Bitcoin 2023, що відбулася в травні. На ній він оголосив, що буде приймати біткоїни для своєї передвиборчої кампанії. Через місяць у своїй декларації кандидат у президенти вказав, що він став власником біткоїнів на суму від $100 000 до $250 000.

Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором
Декларація Роберта Кеннеді-молодшого. Джерело: CNBC

Під час конференції Кеннеді-молодший стверджував, що не має біткоїнів. «Я не інвестор, і я тут не для того, щоб давати інвестиційні поради», - заявив тоді він. Але схоже за місяць ситуація змінилася.

У поданих 30 червня документах не вказано, коли саме цифровий актив було придбано. Зазначається лише те, що інвестиція принесла йому 201 долар. Також не вказано, хто саме з сім'ї Кеннеді здійснив покупку, хоча в оточенні кандидата визнали, що це був саме Кеннеді-молодший.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Дорсі за Кеннеді

69-річний Роберт Френсіс Кеннеді-молодший збирається взяти участь у виборах президента США, які відбудуться 2024 року. Під час виступу на конференції Bitcoin 2023 він пообіцяв захист майнерам і Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах.

Ці тези сподобалися главі компанії Block Джеку Дорсі, який висловив свою підтримку кандидату. Він упевнений, що у Кеннеді-молодшого є всі шанси на перемогу.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023