Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором

Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором

Кандидат у президенти США інвестував у BTC одразу після конференції Bitcoin 2023.

Кандидат у президенти США Роберт Кеннеді-молодший володіє біткоїнами на суму до $250 000. Про це повідомляє CNBC.

Раніше він не був біткоїн-інвестором, але ситуація змінилася після конференції Bitcoin 2023, що відбулася в травні. На ній він оголосив, що буде приймати біткоїни для своєї передвиборчої кампанії. Через місяць у своїй декларації кандидат у президенти вказав, що він став власником біткоїнів на суму від $100 000 до $250 000.

Роберт Кеннеді-молодший став біткоїн-інвестором
Декларація Роберта Кеннеді-молодшого. Джерело: CNBC

Під час конференції Кеннеді-молодший стверджував, що не має біткоїнів. «Я не інвестор, і я тут не для того, щоб давати інвестиційні поради», - заявив тоді він. Але схоже за місяць ситуація змінилася.

У поданих 30 червня документах не вказано, коли саме цифровий актив було придбано. Зазначається лише те, що інвестиція принесла йому 201 долар. Також не вказано, хто саме з сім'ї Кеннеді здійснив покупку, хоча в оточенні кандидата визнали, що це був саме Кеннеді-молодший.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Дорсі за Кеннеді

69-річний Роберт Френсіс Кеннеді-молодший збирається взяти участь у виборах президента США, які відбудуться 2024 року. Під час виступу на конференції Bitcoin 2023 він пообіцяв захист майнерам і Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах.

Ці тези сподобалися главі компанії Block Джеку Дорсі, який висловив свою підтримку кандидату. Він упевнений, що у Кеннеді-молодшого є всі шанси на перемогу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024