Дорсі підтримав лояльного до Біткоїна кандидата в президенти США

Дорсі підтримав лояльного до Біткоїна кандидата в президенти США

CEO компанії Block передбачає перемогу демократа Роберта Кеннеді-молодшого на виборах у 2024 році.

Глава компанії Block Джек Дорсі висловив свою підтримку кандидату на пост президента США Роберту Кеннеді-молодшому, який активно підтримує Біткоїн. Про це Дорсі написав у себе на сторінці у Twitter.

«Він може і буде», – написав CEO Block, додавши, що він «передбачає перемогу» Кеннеді-молодшого на майбутніх виборах.

Хто такий Роберт Кеннеді-молодший

69-річний Роберт Френсіс Кеннеді-молодший, юрист за професією (фахівець з екологічного права), претендує на президентську посаду у 2024 році, ставши другим кандидатом від демократів та кинувши виклик президенту Джо Байдену в його кампанії щодо переобрання.

Під час виступу на конференції Bitcoin 2023 він пообіцяв захист майнерам та Біткоїн-ентузіастам у разі перемоги на майбутніх виборах. Він наголосив, що всі громадяни США зможуть на законних підставах користуватися BTC. Кандидат у президенти пообіцяв недоторканне право на зберігання та використання біткоїна, а також назвав його сучасним інструментом, який дозволяє протидіяти корпоративній і державній експансії.

Кеннеді вважає біткоїн ідеальною твердою валютою – крім обмеженої пропозиції в 21 млн монет, вона має цінність для людей, оскільки дає їм шанс поліпшити своє матеріальне становище, всупереч кризі.

«Одна з головних переваг Біткоїна – це те, що йому можна довіряти», – заявляв політик.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Биткоїнери серед американського політикуму

Попри досить суворе регулювання цифрових валют у США, виявилося, що в оточенні президента Байдена є люди, які володіють біткоїнами. Зокрема, йдеться про нового директора зі зв'язків із громадськістю президента Бене ЛаБолта. Виявилося, що релайтер Байдена володіє біткоїнами на суму від $50 000 до $100 000.

Сенатор від Вайомінгу Синтія Ламміс зізналася, що у серпні 2021 року також придбала біткоїни на суму від $50 000 до $100 000.

Опонент Кеннеді, республіканець Рон ДеСантіс, своєю чергою, також пообіцяв «захистити Біткоїн» у разі обрання його президентом США.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023