Uber готовий запровадити оплату в BTC

Uber готовий запровадити оплату в BTC

У компанії заявили, що йдуть на такий крок, оскільки у цьому є вигода для водіїв та користувачів.

Американська міжнародна публічна компанія Uber, яка створила застосунок пошуку таксі, надасть можливість оплачувати свої послуги у біткоїнах. Про це заявив CEO компанії Дара Хосровшахі під час ефіру на CNBC.

За його словами, Uber розглядає можливість підключити приймання платежів у біткоїнах. Хосровшахі наголосив, що якщо у цьому є вигода для компанії, водіїв та користувачів, такий спосіб оплати слід додати. CEO Uber також зазначив, що компанія на це йде лише задля оптимізації, а не реклами чи хайпу.

Свого часу в Uber розглядали варіанти із покупкою BTC, проте від цієї ідеї згодом відмовилися. Як пояснив Хосровшахі, компанія «хоче зберегти свої кошти у безпеці та не займається спекуляціями».

Ще недавно Хосровшахі виступав проти Біткоїна, вважаючи, що майнінг шкодить екології.

Розрахункова одиниця: докладний гайд
Розрахункова одиниця: докладний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти розрахункової одиниці та важливу роль, яку вона в...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Позиція Ілона Маска

Схожих поглядів колись дотримувався й американський бізнесмен, голова корпорації Tesla Ілон Маск. Свого часу його компанія навіть припинила через це приймати платежі у біткоїнах через стурбованість впливу майнінгу на довкілля. Tesla продовжувала утримувати власні резерви в біткоїнах. Маск також наголошував, що і він особисто володіє біткоїнами.

Варто також зауважити, що майнінг з кожним роком стає дедалі екологічнішим, оскільки компанії переходять на відновлювані та чисті джерела енергії, на відміну від таких сфер, як транспорт, виробництво золота та банкінг.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024