Uber готовий запровадити оплату в BTC

Uber готовий запровадити оплату в BTC

У компанії заявили, що йдуть на такий крок, оскільки у цьому є вигода для водіїв та користувачів.

Американська міжнародна публічна компанія Uber, яка створила застосунок пошуку таксі, надасть можливість оплачувати свої послуги у біткоїнах. Про це заявив CEO компанії Дара Хосровшахі під час ефіру на CNBC.

За його словами, Uber розглядає можливість підключити приймання платежів у біткоїнах. Хосровшахі наголосив, що якщо у цьому є вигода для компанії, водіїв та користувачів, такий спосіб оплати слід додати. CEO Uber також зазначив, що компанія на це йде лише задля оптимізації, а не реклами чи хайпу.

Свого часу в Uber розглядали варіанти із покупкою BTC, проте від цієї ідеї згодом відмовилися. Як пояснив Хосровшахі, компанія «хоче зберегти свої кошти у безпеці та не займається спекуляціями».

Ще недавно Хосровшахі виступав проти Біткоїна, вважаючи, що майнінг шкодить екології.

Розрахункова одиниця: докладний гайд
Розрахункова одиниця: докладний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти розрахункової одиниці та важливу роль, яку вона в...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Позиція Ілона Маска

Схожих поглядів колись дотримувався й американський бізнесмен, голова корпорації Tesla Ілон Маск. Свого часу його компанія навіть припинила через це приймати платежі у біткоїнах через стурбованість впливу майнінгу на довкілля. Tesla продовжувала утримувати власні резерви в біткоїнах. Маск також наголошував, що і він особисто володіє біткоїнами.

Варто також зауважити, що майнінг з кожним роком стає дедалі екологічнішим, оскільки компанії переходять на відновлювані та чисті джерела енергії, на відміну від таких сфер, як транспорт, виробництво золота та банкінг.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024