У Киргизстані хочуть розвивати ринок біткоїна

У Киргизстані хочуть розвивати ринок біткоїна

Проте законодавці не планують надавати цифровому активу статус законного платіжного засобу.

Киргизстан зацікавлений у розвитку ринку біткоїна та цифрових активів. Про це заявив президент Союзу банків Киргизстану Анвар Абдраєв, повідомляє CoinSpot.

За його словами, Біткоїн створює реальну альтернативу традиційним фінансовим послугам, що сприяє розвитку як приватного, так і державного сектору. У зв’язку з цим, лідери Киргизстану планують взяти участь у низці міжнародних заходів та конференцій з питань активнішого використання біткоїна та цифрових активів.

«У цьому напрямку ми регулярно спілкуємося з колегами. Криптовалюта – це особливе питання, яке заслуговує на нашу увагу. Ми проводимо заходи, круглі столи й ділимося напрацюваннями», – зазначив експерт.

Проте регулятор не планує надавати біткоїну статусу законного платіжного засобу (за моделлю Сальвадору). Представники банківського сектору вважають, що країна терміново потребує нової нормативно-правової бази з регулювання сфери цифрових активів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг у Киргизстані

Киргизстанська майнінгова компанія «Соларкоїн» із Кеміна з 1 серпня закуповуватиме електроенергію для своїх дата-центрів у Казахстані. Такі кроки слугують відповіддю на енергетичну кризу в Киргизстані та намаганні забезпечити безперебійну роботу обладнання для майнінгу.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024