Human Rights Foundation роздасть 20 BTC Біткоїн-розробникам

Human Rights Foundation роздасть 20 BTC Біткоїн-розробникам

Програма HRF має прискорити розроблення додаткових функцій протоколу Біткоїна.

Правозахисна організація Human Rights Foundation (HRF) оголосила про плани надання грантів у розмірі 20 BTC на підтримку Біткоїн-розробників з відкритим вихідним кодом, які створюють інструменти та сервіси, що підвищують функціональність Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Конкурс триватиме до кінця 2024 року, а всі незатребувані винагороди буде повернено HRF. Самі винагороди мають чітку спрямованість на забезпечення конфіденційності, протидію цензурі та самоконтролю, привертаючи настільки необхідну увагу до деяких із серйозних проблем, з якими стикається сьогодні біткоїн. За кожне з покращень розробники отримають по 2 BTC із Фонду розвитку біткоїна, філії HRF.

За словами директора зі стратегії HRF Алекса Гладштейна, ця програма має прискорити розроблення додаткових функцій протоколу Біткоїна.

«HRF розглядає Біткоїн та фінансову свободу як один з аспектів боротьби за права людини. Річ у тім, що правозахисники повсякчас зазнають атак через свої банківські рахунки. Біткоїн дозволяє їм продовжувати працювати», – наголосив він.

Одним із завдань стане пошук помилок у компонентах дизайну з відкритим вихідним кодом для біткоїн-проєктів, які нині значною мірою покладаються на пропрієтарне ПЗ Figma. Мета полягає в наданні розробникам безкоштовного доступу до посібника з користувацького інтерфейсу біткоїна.

Іншим напрямом стане розвиток протоколу децентралізованої соціальної мережі Nostr, що забезпечує наскрізний обмін особистими повідомленнями без використання серверів за допомогою ретрансляторів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто отримав гранти минулого разу

У травні HRF розподілила через свій фонд $455 000 у вигляді грантів серед різних Біткоїн-проєктів.

Гранти отримали проєкти, що спеціалізуються на масштабуванні Біткоїна, конфіденційності, децентралізації, освіті та формуванні екосистеми Біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023