BlackRock поділилася «цифровими» планами щодо Індії

BlackRock поділилася «цифровими» планами щодо Індії

Інвестиційна компанія спільно з індійською Reliance Industries запустять сервіс з управління цифровими активами.

Інвестиційний гігант BlackRock розширить свою присутність в Індії за рахунок колаборації з місцевою компанією Reliance Industries, в межах якої відбудеться запуск сервісу з управління цифровими активами. Про це повідомляє Cointelegraph.

26 липня BlackRock офіційно оголосив про спільний інвестиційний проєкт із Jio Financial Services (JFS), що є підрозділом Reliance Industries індійського магната Мукеша Амбані. Компанії планують інвестувати у спільне підприємство у співвідношенні 50:50 до $150 млн.

Проєкт, що отримав назву Jio BlackRock, має забезпечити технологічний доступ до недорогих інноваційних інвестиційних рішень для мільйонів інвесторів в Індії. В результаті партнерства на індійському ринку з'явиться новий гравець, який має «унікальне поєднання масштабу, обсягу та ресурсів».

«Партнерство дозволить використовувати досвід BlackRock у галузі інвестицій та управління ризиками, а також технологічні можливості та глибокий ринковий досвід JFS для забезпечення цифрової доставки продуктів», – заявив генеральний директор JFS Хітеш Сетіа.

Для запуску нового спільного проєкту компанії мають отримати схвалення регулюючих та законодавчих органів.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

BlackRock обирає біткоїн

На початку року компанія BlackRock додала біткоїн як один з активів у свій глобальний розподільчий фонд для пасивних інвесторів. Цей фонд Blackrock управляє активами на $15 млрд. Він інвестує по всьому світу в акції, боргові зобов'язання та короткострокові цінні папери як корпоративних, так і державних емітентів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023