Експерти у BlackRock очікують біткоїн по $190 млн

Експерти у BlackRock очікують біткоїн по $190 млн

Компанія рекомендує інвесторам купити якомога більше BTC.

Якщо інвестори будуть дотримуватися рекомендацій компанії BlackRock щодо розподілу активів в інвестиційному портфелі, то вартість біткоїна дорівнюватиме $190 млн за монету. Про це написав аналітик Blockware Джо Бернетт у себе в Twitter.

Експерт порекомендував такий склад портфеля: 84,9% BTC, 9,06% акцій та 6,04% облігацій.

«Якщо всі інвестори слідуватимуть оптимальному розміщенню BTC, запропонованому BlackRock, то вартість біткоїна у понад п'ять разів перевищуватиме загальну вартість усіх акцій, нерухомості та облігацій», – наголосив Бернетт.

Він також припустив, що якщо загальне світове багатство сьогодні становить близько $800 трлн, то вартість біткоїна дорівнюватиме $190 млн за монету.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

BlackRock і прогнози курсу BTC

Компанія Fundstrat прогнозує, що вартість біткоїна може зрости на 521%, до $180 000 на тлі майбутнього халвінгу, запланованого на квітень 2024 року, та можливого схвалення заявки на запуск біткоїн-ETF від компанії BlackRock.

На думку Fundstrat, ETF на біткоїн можуть згодом перевершити ринок ETF на дорогоцінні метали, обсяг активів яких становить близько $230 млрд.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023