Судові позови з біржами обійдуться Крейгу Райту в $500 000

Судові позови з біржами обійдуться Крейгу Райту в $500 000

Бізнесмен продовжує стверджувати, що він є Сатоші Накамото і має права на Біткоїн.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт, який стверджує, що він є творцем Біткоїна та володіє концепціями, що лежать в основі технології, повинен внести $516 000 як забезпечення судових витрат за позовом до бірж Coinbase і Kraken. Про це повідомляє CoinDesk.

Суддя Високого суду Англії та Уельсу заявив, що він не впевнений у тому, що Райт зможе сплатити судові витрати виходячи з його фінансового становища.

«Докази не переконують мене в тому, що Райт або його інвестиційна компанія мають у своєму розпорядженні ліквідні активи для покриття потенційно значних судових витрат», – повідомив суддя Джеймс Меллор, додавши, що протягом кількох тижнів він має намір припинити провадження за позовом.

Райт стверджує, що тільки володіє авторськими правами на Біткоїн і що Coinbase і Kraken, дозволяючи торгівлю BTC, завдають шкоди бренду Bitcoin Satoshi Vision (BSV).

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суди Крейга Райта

20 липня британський суд задовольнив апеляцію Крейга Райта, за якою він може нібито претендувати на захист авторських прав на код Біткоїна. Райт з 2016 року стверджує, що є творцем Біткоїна.

Він продовжує позиватися до розробників Bitcoin Core і групи компаній, включаючи Blockstream, Coinbase і Block. Австралієць звинувачує їх у порушенні його авторських прав на White Paper Біткоїна, його файловий формат і права на базу даних блокчейну Біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024