Судові позови з біржами обійдуться Крейгу Райту в $500 000

Судові позови з біржами обійдуться Крейгу Райту в $500 000

Бізнесмен продовжує стверджувати, що він є Сатоші Накамото і має права на Біткоїн.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт, який стверджує, що він є творцем Біткоїна та володіє концепціями, що лежать в основі технології, повинен внести $516 000 як забезпечення судових витрат за позовом до бірж Coinbase і Kraken. Про це повідомляє CoinDesk.

Суддя Високого суду Англії та Уельсу заявив, що він не впевнений у тому, що Райт зможе сплатити судові витрати виходячи з його фінансового становища.

«Докази не переконують мене в тому, що Райт або його інвестиційна компанія мають у своєму розпорядженні ліквідні активи для покриття потенційно значних судових витрат», – повідомив суддя Джеймс Меллор, додавши, що протягом кількох тижнів він має намір припинити провадження за позовом.

Райт стверджує, що тільки володіє авторськими правами на Біткоїн і що Coinbase і Kraken, дозволяючи торгівлю BTC, завдають шкоди бренду Bitcoin Satoshi Vision (BSV).

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суди Крейга Райта

20 липня британський суд задовольнив апеляцію Крейга Райта, за якою він може нібито претендувати на захист авторських прав на код Біткоїна. Райт з 2016 року стверджує, що є творцем Біткоїна.

Він продовжує позиватися до розробників Bitcoin Core і групи компаній, включаючи Blockstream, Coinbase і Block. Австралієць звинувачує їх у порушенні його авторських прав на White Paper Біткоїна, його файловий формат і права на базу даних блокчейну Біткоїна.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023