Американка намагалася найняти кілера за BTC

Американка намагалася найняти кілера за BTC

Жінка переказала ймовірному вбивці 12 біткоїнів, проте він виявився шахраєм.

Суд штату Невада засудив місцеву жительку до п'яти років ув'язнення за спробу замовити вбивство свого чоловіка. Розплатитися з кілером вона збиралася за допомогою біткоїнів. Про це повідомляється на сайті міністерства юстиції США.

38-річна Крісті Лінн Фелкінс визнала свою провину, вона розповіла, як у 2016 році знайшла вбивцю у даркнеті та переказала йому 12 BTC (близько $5000 за курсом на той час).

З лютого по травень 2016 року Фелкінс обмінювалася з ним повідомленнями, обговорюючи оплату та організацію вбивства. Підсудна надавала докладну інформацію про місце проживання свого колишнього чоловіка, про його пересування та звички. Вона хотіла, щоб кілер зробив усе так, начебто трапився нещасний випадок.

Після надсилання платежу адміністратор сайту Besa Mafia у даркнеті повідомив жінці, що її чоловік зникне протягом тижня. Однак сайт виявився підробленим – у жінки просто виманили її біткоїни.

Колишній чоловік Фелкінс Габріель Скотт дуже здивувався, коли дізнався про невдалу змову. За його словами, його колишня дружина була прекрасною матір'ю і він не очікував від неї такого вчинку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Перший маркетплейс у даркнеті

Першим маркетплейсом, де використовувалися біткоїни, став майданчик Silk Road Росса Ульбріхта.

Він відомий тим, що на ньому можна було купити наркотики чи замовити вбивство.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024