Американка намагалася найняти кілера за BTC

Американка намагалася найняти кілера за BTC

Жінка переказала ймовірному вбивці 12 біткоїнів, проте він виявився шахраєм.

Суд штату Невада засудив місцеву жительку до п'яти років ув'язнення за спробу замовити вбивство свого чоловіка. Розплатитися з кілером вона збиралася за допомогою біткоїнів. Про це повідомляється на сайті міністерства юстиції США.

38-річна Крісті Лінн Фелкінс визнала свою провину, вона розповіла, як у 2016 році знайшла вбивцю у даркнеті та переказала йому 12 BTC (близько $5000 за курсом на той час).

З лютого по травень 2016 року Фелкінс обмінювалася з ним повідомленнями, обговорюючи оплату та організацію вбивства. Підсудна надавала докладну інформацію про місце проживання свого колишнього чоловіка, про його пересування та звички. Вона хотіла, щоб кілер зробив усе так, начебто трапився нещасний випадок.

Після надсилання платежу адміністратор сайту Besa Mafia у даркнеті повідомив жінці, що її чоловік зникне протягом тижня. Однак сайт виявився підробленим – у жінки просто виманили її біткоїни.

Колишній чоловік Фелкінс Габріель Скотт дуже здивувався, коли дізнався про невдалу змову. За його словами, його колишня дружина була прекрасною матір'ю і він не очікував від неї такого вчинку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Перший маркетплейс у даркнеті

Першим маркетплейсом, де використовувалися біткоїни, став майданчик Silk Road Росса Ульбріхта.

Він відомий тим, що на ньому можна було купити наркотики чи замовити вбивство.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023