Глава SEC просить грошей на боротьбу з «Диким Заходом»

Глава SEC просить грошей на боротьбу з «Диким Заходом»

Гері Генслер вважає, що для регулювання ринку цифрових активів Конгрес має виділити його відомству ще $109 млн.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер назвав ринки цифрових активів «Диким Заходом» і попросив сенаторів виділити додатково $109 млн на роботу його відомства. Про це повідомляє The Block.

Додаткове фінансування, якщо його схвалить Конгрес, дозволить довести бюджет SEC до $1,4 млрд.

У 2022 федеральному фінансовому році, що триває із жовтня до кінця вересня, SEC порушила понад 750 виконавчих проваджень на всіх регульованих нею ринках. Це на 9% більше, ніж за той самий період роком раніше, а сума штрафів і неустойок становила $6,4 млрд.

«Між іншим, стрімкі технологічні інновації на фінансових ринках призвели до появи неправомірних дій у нових сферах, не в останню чергу в криптовалютному просторі. Для розв'язання цієї проблеми потрібні нові інструменти, досвід і ресурси», – заявив Генслер сенаторам у своєму вступному слові.

Генслер також просить у Конгресу $393 млн на технологічні витрати. Сюди входять аналіз даних і кібербезпека, а також інші потреби.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які нововведення хоче запровадити SEC

Кілька днів тому Генслер заявив, що його відомство могло б виграти від ширшого використання штучного інтелекту (ШІ) під час моніторингу цифрових активів.

Хоча глава SEC і не надав детальної інформації про те, як відомство може використовувати ШІ, все ж високо відгукнувся про цю технологію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024