Глава SEC просить грошей на боротьбу з «Диким Заходом»

Глава SEC просить грошей на боротьбу з «Диким Заходом»

Гері Генслер вважає, що для регулювання ринку цифрових активів Конгрес має виділити його відомству ще $109 млн.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер назвав ринки цифрових активів «Диким Заходом» і попросив сенаторів виділити додатково $109 млн на роботу його відомства. Про це повідомляє The Block.

Додаткове фінансування, якщо його схвалить Конгрес, дозволить довести бюджет SEC до $1,4 млрд.

У 2022 федеральному фінансовому році, що триває із жовтня до кінця вересня, SEC порушила понад 750 виконавчих проваджень на всіх регульованих нею ринках. Це на 9% більше, ніж за той самий період роком раніше, а сума штрафів і неустойок становила $6,4 млрд.

«Між іншим, стрімкі технологічні інновації на фінансових ринках призвели до появи неправомірних дій у нових сферах, не в останню чергу в криптовалютному просторі. Для розв'язання цієї проблеми потрібні нові інструменти, досвід і ресурси», – заявив Генслер сенаторам у своєму вступному слові.

Генслер також просить у Конгресу $393 млн на технологічні витрати. Сюди входять аналіз даних і кібербезпека, а також інші потреби.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які нововведення хоче запровадити SEC

Кілька днів тому Генслер заявив, що його відомство могло б виграти від ширшого використання штучного інтелекту (ШІ) під час моніторингу цифрових активів.

Хоча глава SEC і не надав детальної інформації про те, як відомство може використовувати ШІ, все ж високо відгукнувся про цю технологію.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024