SEC хоче моніторити сферу цифрових активів за допомогою ШІ

SEC хоче моніторити сферу цифрових активів за допомогою ШІ

Гері Генслер добре відгукнувся про цю технологію, відзначивши її ефективність для розвитку економіки.

Голова Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслер вважає, що його відомство могло б виграти від ширшого використання штучного інтелекту (ШІ) під час моніторингу цифрових активів. Про це він заявив 17 липня, виступаючи у Національному пресклубі, передає Ciontelegraph.

«Ми, співробітники Комісії з цінних паперів та бірж, також можемо виграти від ширшого використання штучного інтелекту в процесі спостереження за ринком, перевірки розкриття інформації, проведення іспитів, правозастосування та економічного аналізу», – сказав він.

У період з 2018 по першу половину 2023 року SEC пред'явила виконавчі позови щонайменше 54 компаніям, які працюють із цифровими валютами. За крахом FTX у листопаді 2022 року відбулося різке збільшення числа таких дій.

Хоча Генслер не надав докладної інформації про те, як агентство може використовувати ШІ, все ж таки він високо відгукнувся про цю технологію:

«ШІ відкриває величезні можливості для людства – від охорони здоров'я до науки та фінансів. Мірою того, як машини беруть на себе функцію розпізнавання образів, особливо якщо це робиться в масштабі, це може створити величезну ефективність у всій економіці».

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-розробники допомагають розвивати ШІ

Роль ШІ у суспільстві стрімко зростає, і цей тренд, ймовірно, лише посилюватиметься й інтегруватиметься з різними сферами. Для допомоги розробникам штучного інтелекту компанія Lightning Labs 6 липня представила новий набір інструментів, що дозволяють надсилати й отримувати BTC.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024