Nasdaq відмовилася від планів щодо зберігання біткоїнів

Nasdaq відмовилася від планів щодо зберігання біткоїнів

Біржа збиралася створити трастову компанію, яка курирувала б кастодіальний бізнес.

Американська фондова біржа Nasdaq відмовляється від планів зі створення депозитарного сервісу для цифрових валют, який мав запрацювати в другому кварталі нинішнього року. Про це 19 липня повідомила генеральна директорка Адена Фрідман, виступаючи із фінансовим звітом, передає CoinDesk.

У вересні 2022 року оператор фондової біржі Nasdaq заявляв, що збирався створити інфраструктуру й отримати дозвіл регулюючих органів на надання послуг зі зберігання цифрових валют. Була навіть подана заявка до Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS) на створення трастової компанії обмеженого призначення, яка курирувала б кастодіальний бізнес.

«Однак Nasdaq вирішила призупинити ці плани та свої зусилля щодо отримання необхідної ліцензії, «враховуючи мінливу ділову та нормативну обстановку в США», – заявив Фрідман.

Компанія продовжуватиме підтримувати індустрію цифрових активів у різний спосіб, включаючи партнерство з потенційними емітентами ETF, а також надання технологій для зберігання біткоїнів і криптовалют. Nasdaq, зокрема, є потенційним біржовим партнером BlackRock з лістинга спотового біткоїн-ETF, чия заявка, подана минулого місяця, викликала пожвавлення на ринку.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Плани Nasdaq

У Nasdaq планували створити інфраструктуру, яка може бути схожою на систему компанії Fidelity Digital Assets. Першим кроком до торгівлі біткоїнами та криптовалютами на біржі мала стати послуга зберігання цифрових активів.

Як бачимо, Біткоїн останнім часом хоч і опинився у фокусі інституціоналів, проте через жорстку позицію регулюючих органів деяким інвесторам доводиться коригувати плани.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023