Nasdaq відмовилася від планів щодо зберігання біткоїнів

Nasdaq відмовилася від планів щодо зберігання біткоїнів

Біржа збиралася створити трастову компанію, яка курирувала б кастодіальний бізнес.

Американська фондова біржа Nasdaq відмовляється від планів зі створення депозитарного сервісу для цифрових валют, який мав запрацювати в другому кварталі нинішнього року. Про це 19 липня повідомила генеральна директорка Адена Фрідман, виступаючи із фінансовим звітом, передає CoinDesk.

У вересні 2022 року оператор фондової біржі Nasdaq заявляв, що збирався створити інфраструктуру й отримати дозвіл регулюючих органів на надання послуг зі зберігання цифрових валют. Була навіть подана заявка до Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS) на створення трастової компанії обмеженого призначення, яка курирувала б кастодіальний бізнес.

«Однак Nasdaq вирішила призупинити ці плани та свої зусилля щодо отримання необхідної ліцензії, «враховуючи мінливу ділову та нормативну обстановку в США», – заявив Фрідман.

Компанія продовжуватиме підтримувати індустрію цифрових активів у різний спосіб, включаючи партнерство з потенційними емітентами ETF, а також надання технологій для зберігання біткоїнів і криптовалют. Nasdaq, зокрема, є потенційним біржовим партнером BlackRock з лістинга спотового біткоїн-ETF, чия заявка, подана минулого місяця, викликала пожвавлення на ринку.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Плани Nasdaq

У Nasdaq планували створити інфраструктуру, яка може бути схожою на систему компанії Fidelity Digital Assets. Першим кроком до торгівлі біткоїнами та криптовалютами на біржі мала стати послуга зберігання цифрових активів.

Як бачимо, Біткоїн останнім часом хоч і опинився у фокусі інституціоналів, проте через жорстку позицію регулюючих органів деяким інвесторам доводиться коригувати плани.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024