Центробанк Австралії пішов стопами НБУ

Центробанк Австралії пішов стопами НБУ

Регулятор почав блокувати платежі біткоїн-бірж, вважаючи їх високоризиковими.

Центральний банк Австралії (NAB) з метою захисту користувачів заблокував деякі платежі на адресу бірж, які працюють із цифровими валютами. Про це повідомляє The Block.

У повідомленні NAB йдеться, що в період з березня по липень він вжив заходів щодо платежів на суму понад 270 млн австралійських доларів ($183,8 млн), вважаючи їх високоризиковими. При цьому банк не уточнює, яка частина цієї суми може бути пов'язана з шахрайством із цифровими валютами.

Виконавчий директор відділу NAB з розслідувань Кріс Шихан зазначив: «Серед основних заходів, які ми ввели останнім часом: запровадження підказок про платежі, боротьба зі спуфінгом та використанням шкідливих посилань у текстових повідомленнях».

Раніше в NAB зазначили, що торік австралійці втратили понад $150 млн через шахрайство, пов'язане із цифровими активами. В останні місяці регулятор приєднався до низки інших австралійських банків, які стали обережніше ставитися до потенційних шахрайств із криптовалютами.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Ситуація в Україні

Національний банк України (НБУ) ще у березні 2023 року запровадив жорсткі обмеження на операції із цифровими активами.

Такі заходи не лише не сприяли врегулюванню Біткоїн-індустрії, а й створили проблеми для всіх учасників ринку. Зокрема, користувачі не могли ані переказати свої BTC, ані поповнити акаунти на централізованих платформах.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024