Центробанк Австралії пішов стопами НБУ

Центробанк Австралії пішов стопами НБУ

Регулятор почав блокувати платежі біткоїн-бірж, вважаючи їх високоризиковими.

Центральний банк Австралії (NAB) з метою захисту користувачів заблокував деякі платежі на адресу бірж, які працюють із цифровими валютами. Про це повідомляє The Block.

У повідомленні NAB йдеться, що в період з березня по липень він вжив заходів щодо платежів на суму понад 270 млн австралійських доларів ($183,8 млн), вважаючи їх високоризиковими. При цьому банк не уточнює, яка частина цієї суми може бути пов'язана з шахрайством із цифровими валютами.

Виконавчий директор відділу NAB з розслідувань Кріс Шихан зазначив: «Серед основних заходів, які ми ввели останнім часом: запровадження підказок про платежі, боротьба зі спуфінгом та використанням шкідливих посилань у текстових повідомленнях».

Раніше в NAB зазначили, що торік австралійці втратили понад $150 млн через шахрайство, пов'язане із цифровими активами. В останні місяці регулятор приєднався до низки інших австралійських банків, які стали обережніше ставитися до потенційних шахрайств із криптовалютами.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Ситуація в Україні

Національний банк України (НБУ) ще у березні 2023 року запровадив жорсткі обмеження на операції із цифровими активами.

Такі заходи не лише не сприяли врегулюванню Біткоїн-індустрії, а й створили проблеми для всіх учасників ринку. Зокрема, користувачі не могли ані переказати свої BTC, ані поповнити акаунти на централізованих платформах.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023