Кандидат у президенти США розкритикував CBDC

Кандидат у президенти США розкритикував CBDC

Рон ДеСантіс вкотре висловився проти впровадження цифрового долара.

Губернатор Флориди й кандидат на пост президента США Рон ДеСантіс розкритикував CBDC і виступив проти створення цифрового долара. Свою заяву він озвучив 15 липня під час Саміту сімейних лідерів.

«Якщо я стану президентом, першого ж дня ми відмовимося від цифрової валюти центрального банку. Беззастережно, геть-чисто. У цій країні її не буде», – заявив кандидат.

Ще у травні він пообіцяв перешкодити появі національної цифрової валюти у Флориді. Це має торкнутися не лише цифрового долара, а й інших зарубіжних валют. Він вважає, що використання таких активів неминуче призведе «до передачі повноважень від споживачів до центральної влади».

CBDC – це нова форма цифрової грошової одиниці, що випускається та контролюється центральними банками. Це електронні гроші, які використовують технологію блокчейну чи інший тип розподіленого обліку для обліку грошових операцій.

Основна відмінність CBDC у тому, що вони є безумовним зобов'язанням центрального банку, і його цінність не залежить від фінансового стану комерційних банків.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Кандидати на пост президента США, які підтримали біткоїн

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс раніше неодноразово заявляв про підтримку Біткоїна, пообіцявши захистити його у разі обрання його президентом.

Підтримку головного цифрового активу висловили й інші кандидати: юрист Роберт Кеннеді – молодший і мер Майамі Френсіс Суарес.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024