Кандидат у президенти США розкритикував CBDC

Кандидат у президенти США розкритикував CBDC

Рон ДеСантіс вкотре висловився проти впровадження цифрового долара.

Губернатор Флориди й кандидат на пост президента США Рон ДеСантіс розкритикував CBDC і виступив проти створення цифрового долара. Свою заяву він озвучив 15 липня під час Саміту сімейних лідерів.

«Якщо я стану президентом, першого ж дня ми відмовимося від цифрової валюти центрального банку. Беззастережно, геть-чисто. У цій країні її не буде», – заявив кандидат.

Ще у травні він пообіцяв перешкодити появі національної цифрової валюти у Флориді. Це має торкнутися не лише цифрового долара, а й інших зарубіжних валют. Він вважає, що використання таких активів неминуче призведе «до передачі повноважень від споживачів до центральної влади».

CBDC – це нова форма цифрової грошової одиниці, що випускається та контролюється центральними банками. Це електронні гроші, які використовують технологію блокчейну чи інший тип розподіленого обліку для обліку грошових операцій.

Основна відмінність CBDC у тому, що вони є безумовним зобов'язанням центрального банку, і його цінність не залежить від фінансового стану комерційних банків.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Кандидати на пост президента США, які підтримали біткоїн

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс раніше неодноразово заявляв про підтримку Біткоїна, пообіцявши захистити його у разі обрання його президентом.

Підтримку головного цифрового активу висловили й інші кандидати: юрист Роберт Кеннеді – молодший і мер Майамі Френсіс Суарес.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023