Індонезія запускає національну біткоїн-біржу

Індонезія запускає національну біткоїн-біржу

Регулятор уже погодив правила роботи торгового майданчика та схвалив процедуру KYC.

Агентство з нагляду за торгівлею товарними ф'ючерсами (Bappebti) Індонезії планує запустити вже в липні національну біткоїн-біржу. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами голови регулятора Дідіда Нурдіатмоко, усі транзакції цифрових активів можна буде здійснювати лише на національній біржі.

«Учора ми погодили правила роботи біржі», – сказав чиновник, додавши, що йшлося про процедуру KYC. Він також зазначив, що торгівля на біржі здійснюватиметься через інтегрований застосунок, який Bappebti вже протестувала.

Міністерство торгівлі Індонезії планувало запустити національну криптовалютну біржу в червні 2023 року, проте реалізацію проєкту довелося відкласти.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Індонезії

У червні індонезійський парламент дозволив торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Варто зауважити, що в цій країні біткоїн не класифікуватимуть як товар. Актив торгуватиметься за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024