Індонезія запускає національну біткоїн-біржу

Індонезія запускає національну біткоїн-біржу

Регулятор уже погодив правила роботи торгового майданчика та схвалив процедуру KYC.

Агентство з нагляду за торгівлею товарними ф'ючерсами (Bappebti) Індонезії планує запустити вже в липні національну біткоїн-біржу. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами голови регулятора Дідіда Нурдіатмоко, усі транзакції цифрових активів можна буде здійснювати лише на національній біржі.

«Учора ми погодили правила роботи біржі», – сказав чиновник, додавши, що йшлося про процедуру KYC. Він також зазначив, що торгівля на біржі здійснюватиметься через інтегрований застосунок, який Bappebti вже протестувала.

Міністерство торгівлі Індонезії планувало запустити національну криптовалютну біржу в червні 2023 року, проте реалізацію проєкту довелося відкласти.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Індонезії

У червні індонезійський парламент дозволив торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Варто зауважити, що в цій країні біткоїн не класифікуватимуть як товар. Актив торгуватиметься за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023