В Індонезії дозволили торгувати BTC

В Індонезії дозволили торгувати BTC

Біткоїн та інші цифрові активи торгуватимуться за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах.

Парламент Індонезії дозволив торгівлю біткоїнами та криптовалютами. Про це повідомляє U.Today.

На відміну від американської влади, в Індонезії не класифікуватимуть біткоїн як товар. Актив торгуватиметься за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах, а наглядом займатиметься Агентство з регулювання торгівлі товарними ф'ючерсами (Bappebti).

Особливості регулювання в Індонезії

Завдяки своєму величезному населенню й економічному сектору, що швидко розвивається, Індонезія має всі шанси стати ключовим гравцем у галузі цифрових активів.

Вона є зразковим прикладом того, як ринки, що розвиваються, можуть використовувати інноваційні фінансові технології для обслуговування своїх громадян і стимулювання економічного зростання.

На початку 2023 року в Індонезії ухвалили закон про розвиток та зміцнення фінансового сектору, що, зокрема, передбачає зміни у регулюванні цифрових валют.

Влада Індонезії до кінця року також планує запустити платформу для торгівлі біткоїнами. Ініціатива спрямована на захист інвесторів в умовах зростання інтересу до цифрових активів. Спочатку біржу збиралися запустити 2021 року, проте проєкт було відкладено.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Прийняття біткоїна сусідніми країнами

На сусідніх з Індонезією Філіппінах понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC завдяки використанню інструментів компанії Pouch, що спеціалізується на біткоїн-платежах.

Ця платформа спрямована на обслуговування як маленьких магазинів, так і бутиків із готелями.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023