В Індонезії дозволили торгувати BTC

В Індонезії дозволили торгувати BTC

Біткоїн та інші цифрові активи торгуватимуться за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах.

Парламент Індонезії дозволив торгівлю біткоїнами та криптовалютами. Про це повідомляє U.Today.

На відміну від американської влади, в Індонезії не класифікуватимуть біткоїн як товар. Актив торгуватиметься за тим самим алгоритмом, що й товарні контракти на біржах, а наглядом займатиметься Агентство з регулювання торгівлі товарними ф'ючерсами (Bappebti).

Особливості регулювання в Індонезії

Завдяки своєму величезному населенню й економічному сектору, що швидко розвивається, Індонезія має всі шанси стати ключовим гравцем у галузі цифрових активів.

Вона є зразковим прикладом того, як ринки, що розвиваються, можуть використовувати інноваційні фінансові технології для обслуговування своїх громадян і стимулювання економічного зростання.

На початку 2023 року в Індонезії ухвалили закон про розвиток та зміцнення фінансового сектору, що, зокрема, передбачає зміни у регулюванні цифрових валют.

Влада Індонезії до кінця року також планує запустити платформу для торгівлі біткоїнами. Ініціатива спрямована на захист інвесторів в умовах зростання інтересу до цифрових активів. Спочатку біржу збиралися запустити 2021 року, проте проєкт було відкладено.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Прийняття біткоїна сусідніми країнами

На сусідніх з Індонезією Філіппінах понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC завдяки використанню інструментів компанії Pouch, що спеціалізується на біткоїн-платежах.

Ця платформа спрямована на обслуговування як маленьких магазинів, так і бутиків із готелями.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024