В Аргентині вперше запустили BTC-ф'ючерс

В Аргентині вперше запустили BTC-ф'ючерс

Інструмент запрацював на основі торгової платформи Matba Rofex.

В Аргентині 13 липня було запущено перший ф'ючерсний контракт на біткоїн на базі торгової платформи Matba Rofex. Про це повідомляє Cointelegraph.

Аргентинський регулятор – Національна комісія з цінних паперів – у квітні схвалив ф'ючерсний індекс біткоїна в межах інноваційної програми, спрямованої на стимулювання співпраці державного та приватного секторів у сфері створення нових фінансових продуктів.

Ф'ючерсний контракт на біткоїн ґрунтуватиметься на ціні BTC, яка котирується кількома учасниками ринку, що надають торгові пари BTC/ARS. Розрахунки за всіма угодами проводитимуться в аргентинських песо, а трейдери матимуть вносити депозити за допомогою банківських переказів.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, спочатку продукт буде доступний тільки інституційним інвесторам. Терміни, коли роздрібні інвестори зможуть торгувати ф'ючерсними контрактами на біткоїн у країні, не визначено. Завдяки ф'ючерсному індексу кваліфіковані інвестори зможуть отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Аргентині

Тим часом у травні Центробанк Аргентини заборонив платіжним сервісам і провайдерам пропонувати транзакції цифрових активів. Нововведення є частиною плану щодо зниження схильності до ризиків платіжних систем країни, які нібито можуть нести біткоїн і криптовалюти.

На думку регулятора, власники BTC та інших цифрових активів мають виконувати операції самостійно.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024