В Аргентині вперше запустили BTC-ф'ючерс

В Аргентині вперше запустили BTC-ф'ючерс

Інструмент запрацював на основі торгової платформи Matba Rofex.

В Аргентині 13 липня було запущено перший ф'ючерсний контракт на біткоїн на базі торгової платформи Matba Rofex. Про це повідомляє Cointelegraph.

Аргентинський регулятор – Національна комісія з цінних паперів – у квітні схвалив ф'ючерсний індекс біткоїна в межах інноваційної програми, спрямованої на стимулювання співпраці державного та приватного секторів у сфері створення нових фінансових продуктів.

Ф'ючерсний контракт на біткоїн ґрунтуватиметься на ціні BTC, яка котирується кількома учасниками ринку, що надають торгові пари BTC/ARS. Розрахунки за всіма угодами проводитимуться в аргентинських песо, а трейдери матимуть вносити депозити за допомогою банківських переказів.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, спочатку продукт буде доступний тільки інституційним інвесторам. Терміни, коли роздрібні інвестори зможуть торгувати ф'ючерсними контрактами на біткоїн у країні, не визначено. Завдяки ф'ючерсному індексу кваліфіковані інвестори зможуть отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Аргентині

Тим часом у травні Центробанк Аргентини заборонив платіжним сервісам і провайдерам пропонувати транзакції цифрових активів. Нововведення є частиною плану щодо зниження схильності до ризиків платіжних систем країни, які нібито можуть нести біткоїн і криптовалюти.

На думку регулятора, власники BTC та інших цифрових активів мають виконувати операції самостійно.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024