У Telegram запроваджують можливість оплати біткоїнами

У Telegram запроваджують можливість оплати біткоїнами

Скористатися сервісом Wallet Pay можна на сайті платіжного рішення або за допомогою бота у месенджері.

У месенджері Telegram 13 липня з'явилася нова можливість оплати послуг біткоїнами завдяки розробленому новому платіжному кастодіальному рішенню Wallet Pay. Про це повідомляє Cointelegraph.

Скористатися платіжним сервісом можна через спеціальний бот у Telegram або через офіційний сайт Wallet Pay. Працює він на базі блокчейну The Open Network (TON).

На даний момент до списку юрисдикцій, що підтримуються Wallet Pay, входить більшість країн, за винятком США та країн, внесених до чорного списку Групи розробки фінансових заходів щодо боротьби з відмиванням грошей, повідомив представник Wallet. Наприклад, Wallet Pay не обслуговує такі країни, як Іран, М'янма та Північна Корея.

«Сьогодні Wallet є кастодіальним рішенням», – повідомив представник Wallet, додавши, що комісія «варіюватиметься від 1% до 3% у період бета-тестування».

Зазначимо, що кастодіальні рішення для зберігання коштів несуть багато загроз. Зокрема, управління біткоїнами користувачів здійснюється третьою стороною, це створює ризик, що якщо біржа або сервіс гаманців буде зламано, біткоїни можуть бути вкрадені.

Крім того, користувачі не контролюють зберігання своїх активів. Оскільки ключі знаходяться у провайдера послуги, він може заморозити або закрити акаунт. Також є ризик, що провайдер послуги може збанкрутувати і користувацькі біткоїни буде втрачено.

До того ж сам блокчейн TON має нюанси. Одним із його недоліків є складність. TON було розроблено як високопродуктивну багаторівневу блокчейн-систему, призначену для оброблення мільйонів транзакцій за секунду. Однак тут спостерігаються складнощі з налагодженням, тестуванням і забезпеченням безпеки мережі. Це також може призвести до більшого порога входу для розробників та користувачів.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Альтернатива для зберігання BTC

Найбільшою надійністю зберігання біткоїнів можуть похвалитися холодні гаманці. Наприкінці весни продажі апаратних гаманців Trezor за тиждень зросли на 900%.

У компанії запевняють, що незалежні експерти стежать за тим, щоб треті особи не мали можливості витягти seed-фразу або її фрагмент.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023