Кількість BTC на біржах суттєво знизилася

Кількість BTC на біржах суттєво знизилася

Сьогодні на біржах зберігається близько 12% від загальної кількості біткоїнів.

Частка біткоїнів, що зберігаються на біржах, знизилася до шестирічного мінімуму. Відповідні дані надав сервіс Glassnode, повідомляє Cointelegraph.

Так, нині на біржових гаманцях зберігається близько 12% від загальної кількості біткоїнів в обігу. Як зауважили аналітики, з кінця квітня спостерігається повернення до довгострокового тренду виведення монет з бірж, проте цього місяця він став знаковим.

Кількість BTC на біржах суттєво знизилася
Баланс біткоїнів на біржах. Джерело: Glassnode.

Станом на 10 липня у відомих біржових гаманцях, відзначених Glassnode, перебуває 11,59% доступної пропозиції BTC. Такого низького показника не було із середини грудня 2017 року, коли біткоїн досяг свого попереднього історичного цінового максимуму в $20 000.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Ймовірні причини виведення коштів із бірж

Масове виведення коштів із бірж може бути пов'язане зі збільшенням тиску на них з боку регулюючих органів. Зокрема, частка біткоїнів на біржах у США знизилася до 46%, досягнувши показників 2017 року.

Важливо розуміти, що резерви є для бірж мірою ліквідності, сприяючи торговельній діяльності. Їхнє зниження може вказувати на те, що користувачі виводять свої кошти з бірж через міркування безпеки.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024