Кількість BTC на біржах суттєво знизилася

Кількість BTC на біржах суттєво знизилася

Сьогодні на біржах зберігається близько 12% від загальної кількості біткоїнів.

Частка біткоїнів, що зберігаються на біржах, знизилася до шестирічного мінімуму. Відповідні дані надав сервіс Glassnode, повідомляє Cointelegraph.

Так, нині на біржових гаманцях зберігається близько 12% від загальної кількості біткоїнів в обігу. Як зауважили аналітики, з кінця квітня спостерігається повернення до довгострокового тренду виведення монет з бірж, проте цього місяця він став знаковим.

Кількість BTC на біржах суттєво знизилася
Баланс біткоїнів на біржах. Джерело: Glassnode.

Станом на 10 липня у відомих біржових гаманцях, відзначених Glassnode, перебуває 11,59% доступної пропозиції BTC. Такого низького показника не було із середини грудня 2017 року, коли біткоїн досяг свого попереднього історичного цінового максимуму в $20 000.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Ймовірні причини виведення коштів із бірж

Масове виведення коштів із бірж може бути пов'язане зі збільшенням тиску на них з боку регулюючих органів. Зокрема, частка біткоїнів на біржах у США знизилася до 46%, досягнувши показників 2017 року.

Важливо розуміти, що резерви є для бірж мірою ліквідності, сприяючи торговельній діяльності. Їхнє зниження може вказувати на те, що користувачі виводять свої кошти з бірж через міркування безпеки.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023