У гаманець Phoenix впровадили технологію сплайсинг

У гаманець Phoenix впровадили технологію сплайсинг

Після оновлення користувачі гаманця можуть управляти єдиним динамічним каналом.

Розробник Lightning-гаманця Phoenix компанія Acinq впровадила у свій продукт технологію сплайсинг, що дозволило підвищити ефективність і зручність роботи. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На відміну від попередніх версій, які створювали кілька каналів і спричиняли непередбачувані комісії, нова версія Phoenix управляє єдиним динамічним каналом, усуваючи потребу в розрізненій ліквідності та проблеми зі зрощуванням.

Користувачам також надається можливість змінювати розмір каналів, додаючи чи видаляючи кошти без додаткових ризиків у майбутньому.

«Ми вважаємо, що підвищення ефективності завдяки сплайсингу настільки феноменально, що всі гаманці врешті його застосовуватимуть», – зазначили розробники.

Оновлена версія Phoenix також заздалегідь повідомляє користувача, що за вхідний Lightning-платіж стягуватиметься комісія за керування каналом, що дозволяє ліпше контролювати керування коштами. Крім того, комісія за відправлення Lightning-платежів наразі становить 0,4%, що забезпечує прозорість у використанні.

Ще одна примітна особливість нової системи Phoenix – свопи, що не потребують довіри. Замість того щоби покладатися на своп-сервіси, яким часто не вистачає гнучкості, Phoenix дозволяє користувачам здійснювати внутрішньоланцюгові транзакції безпосередньо зі свого каналу. Користувачі можуть самі встановлювати розмір винагороди й навіть коригувати його згодом для більш швидкого підтвердження.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Рекорди Lightning-Network

Нещодавно Lightning Network встановила новий рекорд – кількість BTC у платіжних каналах мережі 24 червня досягла 5630 BTC.

Обсяг мережі у доларах США також досяг історичного максимуму, перевищивши $172 млн. За останні 12 місяців потужність Lightning Network збільшилася на 42%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024