У гаманець Phoenix впровадили технологію сплайсинг

У гаманець Phoenix впровадили технологію сплайсинг

Після оновлення користувачі гаманця можуть управляти єдиним динамічним каналом.

Розробник Lightning-гаманця Phoenix компанія Acinq впровадила у свій продукт технологію сплайсинг, що дозволило підвищити ефективність і зручність роботи. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На відміну від попередніх версій, які створювали кілька каналів і спричиняли непередбачувані комісії, нова версія Phoenix управляє єдиним динамічним каналом, усуваючи потребу в розрізненій ліквідності та проблеми зі зрощуванням.

Користувачам також надається можливість змінювати розмір каналів, додаючи чи видаляючи кошти без додаткових ризиків у майбутньому.

«Ми вважаємо, що підвищення ефективності завдяки сплайсингу настільки феноменально, що всі гаманці врешті його застосовуватимуть», – зазначили розробники.

Оновлена версія Phoenix також заздалегідь повідомляє користувача, що за вхідний Lightning-платіж стягуватиметься комісія за керування каналом, що дозволяє ліпше контролювати керування коштами. Крім того, комісія за відправлення Lightning-платежів наразі становить 0,4%, що забезпечує прозорість у використанні.

Ще одна примітна особливість нової системи Phoenix – свопи, що не потребують довіри. Замість того щоби покладатися на своп-сервіси, яким часто не вистачає гнучкості, Phoenix дозволяє користувачам здійснювати внутрішньоланцюгові транзакції безпосередньо зі свого каналу. Користувачі можуть самі встановлювати розмір винагороди й навіть коригувати його згодом для більш швидкого підтвердження.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Рекорди Lightning-Network

Нещодавно Lightning Network встановила новий рекорд – кількість BTC у платіжних каналах мережі 24 червня досягла 5630 BTC.

Обсяг мережі у доларах США також досяг історичного максимуму, перевищивши $172 млн. За останні 12 місяців потужність Lightning Network збільшилася на 42%.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023