Lightning Network досягла рекордної пропускної спроможності

Lightning Network досягла рекордної пропускної спроможності

Пропускна спроможність у 5630 BTC була досягнута протоколом 24 червня.

Lightning Network встановила новий рекорд – кількість BTC у платіжних каналах мережі досягла 5630 BTC. Про це повідомляє The Block.

Обсяг мережі у доларах США також досяг історичного максимуму, перевищивши $172 млн. За останні 12 місяців потужність Lightning Network збільшилася на 42%.

Lightning Network працює як мережа двонаправлених платіжних каналів поверх блокчейна Біткоїна, створена для здійснення швидких та економічно ефективних мікроплатежів. Дозволяючи користувачам здійснювати транзакції безпосередньо без негайного розрахунку на основний блокчейн, Lightning пропонує вирішення проблеми низької швидкості транзакцій та вищих комісій, пов'язаних із основною мережею Bitcoin. Користувачі можуть відкривати платіжні канали між собою, дозволяючи проводити транзакції поза мережею, які згодом розраховуються на блокчейні Біткоїна.

Що таке пропускна здатність LN

Пропускна здатність Lightning Network – це рішення масштабування, розроблене для мережі Біткоїна, яке дозволяє проводити миттєві та низькокомісійні транзакції поза блокчейном. Вона працює як другий рівень над основним блокчейном Біткоїна та використовує механізми мультипідпису та смарт-контрактів для забезпечення безпеки і конфіденційності.

Lightning Network заснована на ідеї створення «каналів» між учасниками, які дозволяють їм проводити кілька транзакцій усередині мережі, перш ніж записувати остаточні результати у блокчейн. Це знижує навантаження на основну мережу Біткоїна і дозволяє обробляти тисячі транзакцій за секунду, що значно підвищує пропускну спроможність мережі.

Популярність протоколу другого рівня Біткоїна продовжує зростати у 2023 році і вже перевищила 5400 BTC.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розробка протоколу другого рівня

Команда проєкту Lightning Dev Kit 22 червня презентувала нову Lightning-бібліотеку LDK Node. Цей інструмент пропонує розробникам можливість створювати самостійні ноди для мобільних застосунків. Варіанти інтеграції доступні для Swift, Kotlin, Python та Flutter.

Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024
Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Клієнти можуть інвестувати в актив за допомогою онлайн-рахунку або застосунку PostFinance. Володимир Гришенко 21 лютого 2024