Велика Британія вирішила боротися з біткоїн-банкоматами

Велика Британія вирішила боротися з біткоїн-банкоматами

Правоохоронці закрили 26 терміналів, які працювали без ліцензії регулятора.

У Великій Британії з початку 2023 року було закрито 26 біткоїн-банкоматів, які працювали без ліцензії. Про це повідомили в Управлінні фінансового регулювання та нагляду Сполученого Королівства (FCA), передає Crowdfund Insider.

За даними регулятора, правоохоронні органи провели розслідування у 34 локаціях, де, ймовірно, знаходилися незаконні банкомати. Представник FCA Стів Смарт наголосив, що користувачі, які здійснюють обмінні операції через такі банкомати, наражають свої кошти на небезпеку.

«Малоймовірно, що ви зможете зв'язатися з оператором пристрою для розв'язання будь-яких проблем, які можуть виникнути. Найчастіше ми не бачимо ефективних каналів зв'язку, якими люди могли б зв'язатися з оператором», – заявив чиновник.

Раніше у FCA повідомляли, що незареєстровані біткоїн-банкомати можуть використовуватися зловмисниками для відмивання коштів. Відомство порекомендувало громадянам країни утриматися від використання таких банкоматів. Крім того, британська влада загалом вважає всі цифрові активи високоризиковими.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Ситуація із біткоїн-банкоматами у світі

Тим часом у світі кількість біткоїн-банкоматів стає дедалі більшою. Станом на травень сумарна кількість таких терміналів збільшилася на 5% порівняно із квітнем і становила 35 065 одиниць.

Так, за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів, як і раніше, з великим відривом лідирують США – 30 014 одиниць (84,7% від загальної кількості). До трійки також увійшли Канада з 2740 пристроями (7,6%) та Австралія – 463 (1,3%).

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023