Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

У компанії вважають, що SEC неправомірно відмовила у запуску спотового біткоїн-ETF.

Компанія Grayscale, яка керує цифровими активами, 10 липня подала листа до Апеляційного суду США на Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) у зв'язку з відмовою в лістингу спотового біткоїн-ETF та дозволом на запуск першого біржового фонду біткоїна з кредитним плечем. Про це повідомляє Cointelegraph.

У листі юристи Grayscale повідомили суд про включення до лістингу Volatility Shares Trust, вони висловили думку, що ETF з кредитним плечем є «інвестиційним продуктом із ще більшим ризиком».

«Те, що Комісія дала дозвіл на початок торгівлі ф'ючерсним ETF на біткоїни з кредитним плечем, означає, що агентство необ'єктивно ставиться до спотових фондів», – прокоментували ситуацію юристи.

Volatility Shares 2x Bitcoin Strategy ETF запустився минулого місяця після схвалення від SEC. Таким чином, цей продукт став першим у США криптовалютним біржовим інструментом із кредитним плечем. Цікаво, що протягом лише одного дня обсяг продажу цієї позиції перевищив $5,5 млн.

«Єдиний спосіб усунути нерівне ставлення Комісії до біткоїн-ETF – це дозволити розпочати торгівлю біржовими фондами, такими як ETF Grayscale», – йдеться у листі.

Минулого року компанія Grayscale подала позов до суду проти SEC, яка відхилила їхню пропозицію про перетворення свого основного фонду GBTC на спотовий біткоїн-ETF.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто сьогодні запускає біткоїн-ETF

Сьогодні на розгляді SEC вісім заявок на запуск спотових біржових фондів на основі біткоїна. Найбільша компанія з управління активами BlackRock започаткувала цю тенденцію 15 червня. Протягом наступного тижня аналогічні заяви подали також компанії Fidelity, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. На тлі цих новин курс біткоїна вперше за кілька місяців перевищив рівень $30 000.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023