Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

У компанії вважають, що SEC неправомірно відмовила у запуску спотового біткоїн-ETF.

Компанія Grayscale, яка керує цифровими активами, 10 липня подала листа до Апеляційного суду США на Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) у зв'язку з відмовою в лістингу спотового біткоїн-ETF та дозволом на запуск першого біржового фонду біткоїна з кредитним плечем. Про це повідомляє Cointelegraph.

У листі юристи Grayscale повідомили суд про включення до лістингу Volatility Shares Trust, вони висловили думку, що ETF з кредитним плечем є «інвестиційним продуктом із ще більшим ризиком».

«Те, що Комісія дала дозвіл на початок торгівлі ф'ючерсним ETF на біткоїни з кредитним плечем, означає, що агентство необ'єктивно ставиться до спотових фондів», – прокоментували ситуацію юристи.

Volatility Shares 2x Bitcoin Strategy ETF запустився минулого місяця після схвалення від SEC. Таким чином, цей продукт став першим у США криптовалютним біржовим інструментом із кредитним плечем. Цікаво, що протягом лише одного дня обсяг продажу цієї позиції перевищив $5,5 млн.

«Єдиний спосіб усунути нерівне ставлення Комісії до біткоїн-ETF – це дозволити розпочати торгівлю біржовими фондами, такими як ETF Grayscale», – йдеться у листі.

Минулого року компанія Grayscale подала позов до суду проти SEC, яка відхилила їхню пропозицію про перетворення свого основного фонду GBTC на спотовий біткоїн-ETF.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто сьогодні запускає біткоїн-ETF

Сьогодні на розгляді SEC вісім заявок на запуск спотових біржових фондів на основі біткоїна. Найбільша компанія з управління активами BlackRock започаткувала цю тенденцію 15 червня. Протягом наступного тижня аналогічні заяви подали також компанії Fidelity, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. На тлі цих новин курс біткоїна вперше за кілька місяців перевищив рівень $30 000.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024