Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

Grayscale звернулася до суду через біткоїн-ETF

У компанії вважають, що SEC неправомірно відмовила у запуску спотового біткоїн-ETF.

Компанія Grayscale, яка керує цифровими активами, 10 липня подала листа до Апеляційного суду США на Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) у зв'язку з відмовою в лістингу спотового біткоїн-ETF та дозволом на запуск першого біржового фонду біткоїна з кредитним плечем. Про це повідомляє Cointelegraph.

У листі юристи Grayscale повідомили суд про включення до лістингу Volatility Shares Trust, вони висловили думку, що ETF з кредитним плечем є «інвестиційним продуктом із ще більшим ризиком».

«Те, що Комісія дала дозвіл на початок торгівлі ф'ючерсним ETF на біткоїни з кредитним плечем, означає, що агентство необ'єктивно ставиться до спотових фондів», – прокоментували ситуацію юристи.

Volatility Shares 2x Bitcoin Strategy ETF запустився минулого місяця після схвалення від SEC. Таким чином, цей продукт став першим у США криптовалютним біржовим інструментом із кредитним плечем. Цікаво, що протягом лише одного дня обсяг продажу цієї позиції перевищив $5,5 млн.

«Єдиний спосіб усунути нерівне ставлення Комісії до біткоїн-ETF – це дозволити розпочати торгівлю біржовими фондами, такими як ETF Grayscale», – йдеться у листі.

Минулого року компанія Grayscale подала позов до суду проти SEC, яка відхилила їхню пропозицію про перетворення свого основного фонду GBTC на спотовий біткоїн-ETF.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто сьогодні запускає біткоїн-ETF

Сьогодні на розгляді SEC вісім заявок на запуск спотових біржових фондів на основі біткоїна. Найбільша компанія з управління активами BlackRock започаткувала цю тенденцію 15 червня. Протягом наступного тижня аналогічні заяви подали також компанії Fidelity, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. На тлі цих новин курс біткоїна вперше за кілька місяців перевищив рівень $30 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024