Ексголова SEC оцінив шанси компаній на запуск біткоїн-ETF

Ексголова SEC оцінив шанси компаній на запуск біткоїн-ETF

Джей Клейтон вважає, що для схвалення Комісією потрібно довести ефективність біржового фонду на основі біткоїна.

Компанії, які подали заявки на спотовий біткоїн-ETF до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), можуть отримати схвалення, якщо доведуть, що це дійсно найефективніший спосіб для інвесторів купувати цифровий актив. Про це заявив колишній голова SEC Джей Клейтон, повідомляє CNBC.

«Якщо компанії матимуть рацію в тому, що спотовий фондовий ринок такий саме ефективний, як і ф'ючерсний, буде важко чинити опір схваленню інструмента», – наголосив Клейтон.

При цьому він додав, що регулювання гальмуватиме весь процес прийняття нових інструментів. Однак Клейтон відзначив великі успіхи індустрії цифрових активів, досягнуті в контексті інституційних інвестицій.

Джей Клейтон очолював SEC з 2017 по 2020 рік. За цей період Комісія відхилила кілька заявок на спотовий біткоїн-ETF.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Які компанії хочуть запустити спотовий біткоїн-ETF

Минулого тижня вісім компаній, які виявили бажання запустити спотовий біржовий фонд на основі біткоїна, подали повторні заявки до SEC. Йдеться про такі компанії, як: 21Shares, BlackRock, Bitwise, VanEck, Wisdomtree, Invesko, Fidelity, Valkyrie.

Попередні заявки Комісія забракувала, оскільки в них було недостатньо інформації щодо угоди про спільне спостереження або деталі цього механізму.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024