Ексголова SEC оцінив шанси компаній на запуск біткоїн-ETF

Ексголова SEC оцінив шанси компаній на запуск біткоїн-ETF

Джей Клейтон вважає, що для схвалення Комісією потрібно довести ефективність біржового фонду на основі біткоїна.

Компанії, які подали заявки на спотовий біткоїн-ETF до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), можуть отримати схвалення, якщо доведуть, що це дійсно найефективніший спосіб для інвесторів купувати цифровий актив. Про це заявив колишній голова SEC Джей Клейтон, повідомляє CNBC.

«Якщо компанії матимуть рацію в тому, що спотовий фондовий ринок такий саме ефективний, як і ф'ючерсний, буде важко чинити опір схваленню інструмента», – наголосив Клейтон.

При цьому він додав, що регулювання гальмуватиме весь процес прийняття нових інструментів. Однак Клейтон відзначив великі успіхи індустрії цифрових активів, досягнуті в контексті інституційних інвестицій.

Джей Клейтон очолював SEC з 2017 по 2020 рік. За цей період Комісія відхилила кілька заявок на спотовий біткоїн-ETF.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Які компанії хочуть запустити спотовий біткоїн-ETF

Минулого тижня вісім компаній, які виявили бажання запустити спотовий біржовий фонд на основі біткоїна, подали повторні заявки до SEC. Йдеться про такі компанії, як: 21Shares, BlackRock, Bitwise, VanEck, Wisdomtree, Invesko, Fidelity, Valkyrie.

Попередні заявки Комісія забракувала, оскільки в них було недостатньо інформації щодо угоди про спільне спостереження або деталі цього механізму.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023