Український ринок рятує Huobi від краху

Український ринок рятує Huobi від краху

Запаси біткоїнів та криптовалют торговельного майданчика стабільно скорочуються з 2020 року.

Біржа Huobi на межі колапсу через стрімке падіння ліквідності. Один із ринків, який допомагає біржі сьогодні вижити, – український. Про це написав аналітик Віллі Ву на своїй сторінці у Twitter.

«Торговий майданчик Huobi має вигляд потягу, що повільно рухається до обриву, наближаючись до свого останнього етапу», – написав експерт.

Він зауважив, що з літа 2020 року запаси біткоїнів Huobi стабільно знижуються. Станом на липень 2023 року резерви Huobi обвалилися до 26 000 BTC (трохи більше $782 млн). При цьому ще 2020 року на балансі біржі було 450 000 BTC. Інші активи біржі також сильно скорочуються.

Крім того, як зазначив Ву, відтік коштів із Huobi навряд чи можна розглядати як перерозподіл активів по прихованих гаманцях. Як зауважив Ву, падіння інтересу до біржі підтверджується і сторонніми показниками щодо трафіку: якщо в березні 2023 року біржу відвідало понад 30 млн користувачів, то вже у травні показник знизився до 7,2 млн.

На тлі зниження активності Huobi виживає серед іншого завдяки Україні. За даними SimilarWeb, на Україну припадає 4,3% трафіку.

Коментуючи ситуацію, представники Huobi заявили, що графік, який застосовує Ву, неправильний, оскільки біржа змінила адреси після своєї останньої угоди з поглинання. Там закликали відстежувати дані не через Glassnode, а через Nansen. Проте аналітик має сумніви, що реальне становище на торговому майданчику хоч якось змінилося, оскільки навіть через Nansen проглядається низхідний тренд.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Американські біржі скорочують запаси BTC

Варто наголосити, що багато американських торгових майданчиків суттєво скоротили запаси у BTC на тлі тиску з боку регуляторів. Згідно із червневими показниками, частка біткоїнів на таких біржах знизилася до 46% і досягла рівнів 2017 року.

Загалом баланс на біржах впав до місячного мінімуму і становить 2,3 млн BTC.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024