Український ринок рятує Huobi від краху

Український ринок рятує Huobi від краху

Запаси біткоїнів та криптовалют торговельного майданчика стабільно скорочуються з 2020 року.

Біржа Huobi на межі колапсу через стрімке падіння ліквідності. Один із ринків, який допомагає біржі сьогодні вижити, – український. Про це написав аналітик Віллі Ву на своїй сторінці у Twitter.

«Торговий майданчик Huobi має вигляд потягу, що повільно рухається до обриву, наближаючись до свого останнього етапу», – написав експерт.

Він зауважив, що з літа 2020 року запаси біткоїнів Huobi стабільно знижуються. Станом на липень 2023 року резерви Huobi обвалилися до 26 000 BTC (трохи більше $782 млн). При цьому ще 2020 року на балансі біржі було 450 000 BTC. Інші активи біржі також сильно скорочуються.

Крім того, як зазначив Ву, відтік коштів із Huobi навряд чи можна розглядати як перерозподіл активів по прихованих гаманцях. Як зауважив Ву, падіння інтересу до біржі підтверджується і сторонніми показниками щодо трафіку: якщо в березні 2023 року біржу відвідало понад 30 млн користувачів, то вже у травні показник знизився до 7,2 млн.

На тлі зниження активності Huobi виживає серед іншого завдяки Україні. За даними SimilarWeb, на Україну припадає 4,3% трафіку.

Коментуючи ситуацію, представники Huobi заявили, що графік, який застосовує Ву, неправильний, оскільки біржа змінила адреси після своєї останньої угоди з поглинання. Там закликали відстежувати дані не через Glassnode, а через Nansen. Проте аналітик має сумніви, що реальне становище на торговому майданчику хоч якось змінилося, оскільки навіть через Nansen проглядається низхідний тренд.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Американські біржі скорочують запаси BTC

Варто наголосити, що багато американських торгових майданчиків суттєво скоротили запаси у BTC на тлі тиску з боку регуляторів. Згідно із червневими показниками, частка біткоїнів на таких біржах знизилася до 46% і досягла рівнів 2017 року.

Загалом баланс на біржах впав до місячного мінімуму і становить 2,3 млн BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023