До Квон вивів 5292 BTC на анонімний гаманець

До Квон вивів 5292 BTC на анонімний гаманець

Це стало найбільшим переміщенням активів з моменту краху Terraform Labs.

Колишній глава компанії Terraform Labs До Квон 3 липня перемістив зі свого гаманця 5292 BTC, що стало найбільшим переміщенням активів після краху фірми. Про це повідомляє Digital Asset.

Як виявили аналітики, біткоїни з гаманця Luna Foundation на біржі Binance було виведено на анонімну адресу, транзакцію здійснено о 17:19 (за київським часом) 3 липня. Від самого початку на даному гаманці зберігалося 6983 BTC.

Протягом усієї історії із крахом Terraform аналітики ретельно стежили за переміщеннями. Так, 8 травня з цього гаманця вивели 351 BTC, потім фіксували дрібні перекази по 0,0211 BTC. На думку експертів, це були тестові транзакції, які завершились переміщенням 5292 BTC.

Хто є одержувачем відправлених біткоїнів, може визначити слідство.

Звинувачення проти До Квона

Засновника Terraform Labs звинуватили у фінансових махінаціях. Якщо в Південній Кореї Квона визнають винним, йому може загрожувати безпрецедентний вирок – 40 років ув'язнення.

У вересні Інтерпол подав повідомлення з вимогою його арешту. Затримали Квона та іншого керівника Terraform Labs Хан Чанг Джуна наприкінці березня 2023 року в аеропорту столиці Чорногорії Підгориці під час спроби вилетіти з країни до Дубаю за підробленими документами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перший вирок

Суд Чорногорії 19 червня засудив До Квона до чотирьох місяців тюремного ув'язнення, визнавши його винним у підробленні документів.

Також суддя підтвердив, що Квон перебуватиме під «екстрадиційним арештом» протягом шести місяців, доки розглядається запит Південної Кореї.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023