Пропозиція біткоїна: 72% монет зараз у прибутку

Пропозиція біткоїна: 72% монет зараз у прибутку

Більшість власників біткоїнів мають стабільний фінансовий стан.

Станом на 4 липня пропозиція BTC у прибутку досягла 10,8 млн монет або 72% від сукупної пропозиції біткоїнів у обігу. Про це повідомляє Glassnode.

Закріплення ціни біткоїна вище $30 000 призвело до значного зростання пропозиції монет у прибутку, адже цей рівень є важливим для багатьох довгострокових інвесторів. Переважна більшість власників наразі отримує нереалізований прибуток.

Пропозиція біткоїна: 72% монет зараз у прибутку
Пропозиція монет у прибутку. Джерело: Glassnode.

Статистичні дані свідчать про те, що поточний рівень є приблизно медіанним й характерним для періоду переходу з ведмежого до бичачого ринку. Зокрема у 49,2% торгових днів цей процент був вищим, а у 50,8% – нижчим за показник у 72%, що наразі спостерігається на ринку.

Чинники зростання

Більшість інвесторів досить оптимістично сприймає повторні заяви великих інвестиційних компаній на запуск біткоїн-ETF. Очікується, що після усунення недоліків, на які вказала Комісія з цінних паперів та бірж (SEC), позиція регулятора може пом’якшитися.

У разі запуску нових біржових продуктів на основі біткоїна трейдери та інвестори отримають додаткові можливості для отримання прибутку від коливань фіатної вартості активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Заяви інвестиційних компаній

Наразі відомо про те, що наступні компанії подали до регулятора заяви на запуск біткоїн-ETF: Ark Invest, BlackRock, Fidelity, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. Експерти вважають BlackRock фаворитом на отримання дозволу, але всі попередні заяви були відхилені. Незабаром SEC розгляне повторні подання.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023