Біткоїн опинився у фокусі уваги інституціоналів

Біткоїн опинився у фокусі уваги інституціоналів

Приплив коштів у Біткоїн-індустрію становив за останні два тижні близько $311 млн.

За останні два тижні приплив коштів до Біткоїн-індустрії становив майже $311 млн, що говорить про зростання уваги з боку інституційних інвесторів. Відповідний звіт надав 3 липня голова відділу досліджень аналітичної компанії CoinShares Джеймс Баттерфілл, повідомляє Cointelegraph.

«Біткоїн залишався у центрі уваги інвесторів, приплив коштів за останні два тижні становив 98% усіх потоків цифрових активів», – розповів Баттерфілл.

Біткоїн опинився у фокусі уваги інституціоналів
Інвестиції інституціоналів у продукти на основі біткоїна. Джерело: CoinShares.

Останні два тижні надходження коштів – це зворотна тенденція порівняно з попередніми дев'ятьма тижнями відтоку коштів. За останній тиждень Біткоїн-продукти з короткими позиціями також зазнали незначного відтоку в розмірі $900 000.

Багато в чому сплеск пов'язаний із поданням 15 червня компанією BlackRock заявки на розміщення біткоїн-ETF, за якою послідували аналогічні заявки від Fidelity, Invesco, Wisdom Tree та Valkyrie. З моменту подання заявок курс BTC зріс на 25,2%.

Чому біткоїн цікавий інституціоналам

Біткоїн привертає увагу інституційних інвесторів з низки причин. Насамперед його обмежений обсяг емісії створює потенціал збільшення вартості з плином часу. Це дозволяє інституційним інвесторам розглядати біткоїн як довгостроковий засіб заощадження та актив для диверсифікації портфеля.

Крім того, біткоїн має високу ліквідність і доступність на різних торгових платформах, що робить його привабливим інструментом для великих гравців. Інституційні інвестори цінують можливість швидкого входу та виходу з ринку, а також здатність біткоїна функціонувати поза традиційними фінансовими системами.

Понад те, зростаючий рівень регулювання та нормалізація ринків також сприяють залученню інституційних інвесторів. Залучення регуляторних органів, що посилюється, і податкові переваги, пов'язані з інвестиціями у біткоїн, сприяють зниженню ризиків і створенню надійнішого інвестиційного середовища для інституціональних гравців.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Запуск біткоїн-ETF

Головною подією останніх днів є запуск біржових фондів на основі біткоїна. Започаткувала цю тенденцію найбільша компанія з управління активами BlackRock, надіславши заявку 15 червня до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Поки що реакція американського регулятора залишається невідомою, проте більшість експертів вважають, що SEC, скоріше за все, задовольнить запит BlackRock після подання повторної заявки.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023